PL / EN
ALLEGRO RUSZYŁO Z NOWĄ KAMPANIĄ JESIEŃ ZIMA 2011

ALLEGRO RUSZYŁO Z NOWĄ KAMPANIĄ JESIEŃ ZIMA 2011

Lider polskiego rynku e-commerce - Allegro wystartowało z najświeższą kampanią na sezon jesień zima 2011. Zakupy i inspiracje w jednym miejscu? Sprawdźcie!

Serwis Allegro to bez wątpienia lider polskiego rynku e-commerce, który wraz z nastaniem jesieni wystartował z najnowszym projektem skierowanym do wszystkich fanów modowych zakupów. Na specjalnej stronie style.allegro.pl od 26 września do 9 listopada, użytkownicy Allegro mają okazję oglądać, przygotowane przez grupę stylistów i w formie video, ciekawe stylizacje na sezon jesień zima 2011.

 

Celem kampanii jest przybliżenie klientom serwisu najnowszych tendencji obowiązujących w modzie oraz wskazanie konkretnych elementów, które tej jesieni powinny znaleźć się w naszych szafach.

 

Atrakcją kampanii jest fakt, że większość ubrań, które zostaną wykorzystane w filmach będzie można kupić na Allegro  – podkreślił Tomek Łapa, dyrektor Działu Kreatywnego Grupy Allegro. Zdecydowaliśmy się na filmy video, by podpowiedzieć naszym Użytkownikom, które ubrania składają się w oryginalne,  modne stylizacje i warto je kupić. Jednocześnie będzie to prosty i przyjemny sposób na zapoznanie się z ofertą dostępną na Allegro.


Co ciekawe, kampania będzie miała też swoją odsłonę w prasie. Pojawią się reklamy z wykorzystaniem QR kodów oraz kodów kreskowych, których zeskanowanie przy użyciu telefonu pozwoli klientom sprawdzić najlepsze modowe oferty serwisu Allegro.

 

 

Źródło: www.gazeta.pl/gospodarka

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Allegro | rynek | trendy jesień zima 2011 |

podobne artykuły