Logotyp serwisu lamode.info
DRUGI BUTIK MARKI ROLEX JUŻ W POLSCE

DRUGI BUTIK MARKI ROLEX JUŻ W POLSCE

13. października w Silesia City Center w Katowicach W.KRUK otworzył butik z zegarkami Rolex. Jest to drugi flagowy butik szwajcarskiej marki w Polsce i tym samym pierwszy na południu naszego kraju.

Dwa dni temu, 13. października, w Silesia City Center w Katowicach W.KRUK otworzył butik z zegarkami ROLEX. To już drugi oficjalny butik słynnej szwajcarskiej marki w Polsce i tym samym pierwszy zlokalizowany na południu Polski.

 

ROLEX, który jest symbolem precyzji, elegancji i potęgi sam wybiera swoich partnerów biznesowych na całym świecie oraz wiąże się wyłącznie z rzetelnymi markami na danym rynku. Jesteśmy niezwykle dumni z faktu, iż otwieramy drugi butik ROLEX w Polsce i tym samym możemy zaoferować mieszkańcom Południa najbardziej rozpoznawalne czasomierze na świecie – podkreśla Patrycja Hatalska, Dyrektor Marketingu Vistula Group.

 

Butik mieści się na parterze nowej części Silesia City Center w Katowicach. Na powierzchni 56 metrów kwadratowych znajdziemy najbardziej znane i kultowe modele zegarków marki, takie jak Cosmograph Daytona, Explorer II, DeepSea, Submariner, Datejust, GMT-Mater II.

 

W.KRUK jest oficjalnym przedstawicielem marki ROLEX w Polsce od 2004 roku. Pierwszy butik tej marki pojawił się w salonie W.KRUK na Placu Trzech Krzyży w Warszawie w 2010 roku. Zegarki ROLEX dostępne są również w salonie W.KRUK przy Placu Konstytucji w Warszawie.

 

W.KRUK to najstarsza firma jubilerska w Polsce. Pielęgnowana od 1840 roku tradycja oraz otwartość na trendy czynią z marki eksperta w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Omega, Longines, IWC, TAG Heuer, Gucci, Burberry i wiele innych.

tagi: Rolex | W.KRUK | Silesia City Center | rynek | rynek dóbr luksusowych |

podobne artykuły