PL / EN
TRWAJĄ ZAPISY NA AKCJE WITTCHEN S.A.

TRWAJĄ ZAPISY NA AKCJE WITTCHEN S.A.

Ruszyły zapisy na akcje spółki Wittchen S.A. dla Inwestorów Indywidualnych – potrwają do 14 lipca 2011.

7. lipca bieżącego roku został opublikowany prospekt emisyjny spółki Wittchen S.A. W praktyce oznacza to, że między 8 a 14 lipca w punktach obsługi klienta Domu Maklerskiego PKO BP oraz w wybranych punktach przyjmowania zleceń umiejscowionych w oddziałach banku PKO BR przyjmowane są zapisy na akcje Wittchen S.A. dla Inwestorów Indywidualnych.

 

Marka Wittchen to jeden z liderów na polskim rynku luksusowych dodatków i najsilniejsza marka dóbr luksusowych w Polsce. Jak wynika z prospektu emisyjnego, spółka zamierza pozyskać z oferty publicznej nawet 60 mln złotych. Oferta Wittchen obejmować będzie do 384.000 akcji oraz 3.848.000 akcji nowej emisji. Maksymalną cenę sprzedaży akcji ustalono na poziomie 12,30 zł.

 

Inwestor indywidualny może złożyć dowolną ilość zapisów na akcje nowej emisji. Od zleceń kupna broker nie pobiera prowizji maklerskiej. Zapis na akcje jest bezwarunkowy i nieodwołalny (z wyjątkiem sytuacji opisanych w prospekcie emisyjnym). Według harmonogramu emisji, przydział akcji ma nastąpić do 26 lipca.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Wittchen S.A. | prospekt emisyjny Wittchen | zapisy na akcje Wittchen S.A. | rynek |

podobne artykuły