PL / EN
YOU NGUYEN NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MARKI BENETTON

YOU NGUYEN NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MARKI BENETTON

United Colors of Benettonwłoska marka znana z kontrowersyjnych kampanii reklamowych ma nowego dyrektora kreatywnego. Kim jest You Nguyen?

Benetton Group przechodzi obecnie zmiany, które dotycząca zarówno zarządzania markami Benetton  i Sisley, jak i działu kreatywnego. You Nguyen, nowy Dyrektor Działu Sprzedaży, a zarazem nowy Dyrektor Kreatywny zapewnia, iż ma gotową strategię sprzedaży. Ma ona być w pełni zsynchronizowana z każdym aspektem marki – od urządzenia wnętrz sklepów i butików aż po kampanie reklamowe. Podkreśla, że chce wydobyć z marki jej esencję – włoski gust i styl, bazujący na jakości, kolorze, projekcie i przyciągających wzrok detalach.

 

Dołączyłem do Benetton Group, aby wspierać niesamowity brand, jakim jest United Colors of Benetton. Obecnie działamy w 120 krajach na całym świecie. Nasza przyszłość opiera się na lojalności wobec naszej tożsamości. (…) Myślę, że moje spojrzenie – „spojrzenie cudzoziemca” będzie wsparciem i dostrzeże to, co dla marki jest najważniejsze (…) – mówił You Nguyen po oficjalnym ogłoszeniu jego nowych stanowisk.

 

Z radością witamy pana Nguyen w naszym zespole – komentował Alessandro Benetton, prezes zarządu Benetton GroupJestem przekonany, że jego międzynarodowe doświadczenie pomogą nam napisać kolejny rozdział w historii odnowienia marki – tak, abyśmy nadal byli pionierami zmian w przestrzeni ekonomicznej i społecznej. Pragniemy, aby Benetton odgrywał znaczącą rolę w świecie, w którym żyjemy – jeśli dotąd szło nam dobrze, to w następujących miesiącach i latach będzie szło nam jeszcze lepiej.

 

You Nguyen urodził się w południowym Wietnamie, uczył się we Francji i na studiach MBA w Stanach Zjednoczonych. Od zawsze związany był z sektorem odzieżowym – od 2003 roku pracował dla Levi Strauss &Co.

 

(cytaty za: www.press.benettongroup.com; tłumaczenie LaMode.Info)

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Benetton | You Nguyen | Benetton Group | rynek |

podobne artykuły