PL / EN
WARSZTATY STYLIZACJI GLAMOUR

WARSZTATY STYLIZACJI GLAMOUR

Fashion Project, Centrum Cybernetyki oraz miesięcznik GLAMOUR zapraszają do wzięcia udziału już w trzeciej edycji warsztatów stylizacji, które odbędą się 29-31 lipca w warszawskim Centrum Cybernetyki. Dowiedz się więcej!

Warsztaty stylizacji skierowane są do wszystkich pasjonatów mody pragnących pracować w magazynach modowych, przy produkcjach telewizyjnych, reklamach, czy jako visual merchandiser dla domów mody.


Program warsztatów obejmuje wykłady i ćwiczenia praktyczne, sesję fotograficzną, budowanie moodboardów, analizy trendów, wykłady gości specjalnych. Podczas warsztatów kursanci będą samodzielnie przygotowywać profesjonalną sesję mody z udziałem fryzjerów, make-up artists, zawodowego studia fotograficznego mając do dyspozycji ubrania z najnowszych kolekcji warszawskich showroomów i butików. Prace zostaną ocenione przez dział mody Glamour i pozostałych prowadzących.


Warsztaty, które odbędą się w dniach 29-31 lipca 2011 r., poprowadzą eksperci od analizy trendów, styliści, projektanci, dział mody Glamour.

 

Informacje o zapisach i szczegółowy regulamin warsztatów znajdziecie na stronie organizatora.

 

tl_files/info/edukacja/WARSZTATY STYLIZACJI 4/Bez tytulu.jpgfot. materiały prasowe / Warsztaty Stylizacji Glamour

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: edukacja | warsztaty | Centrum Cybernetyki |

podobne artykuły