Logotyp serwisu lamode.info
MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY PROJEKTOWANIA W PARYŻU

MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY PROJEKTOWANIA W PARYŻU

W dniach 15-25 lipca w Paryżu, odbędą się Międzynarodowe Warsztaty Projektowania organizowane przez ESMOD Paris, Międzynarodowy Instytut Mody i Designu oraz Fashion Project. Dowiedz się więcej!

Warsztaty skierowane są do początkujących i średnio-zaawansowanych projektantów pragnących rozszerzyć swoje umiejętności projektowania, konstrukcji i modelowania o profesjonalną wiedzę projektowania na światowym poziomie oraz tych, którzy chcą zdobyć dyplom francuskiej szkoły mody ESMOD.

 

Podczas warsztatów uczestnicy zapoznają się z wiedzą teoretyczną projektowania, czyli poznają techniki wykorzystywane przez światowych projektantów mody, zgodne z najnowszymi trendami w światowej modzie. Wiedza praktyczna oparta będzie na przygotowaniu planu mini kolekcji oraz prototypu jednej części ubioru, na koniec warsztatów.  

 

Wykłady prowadzone będą przez specjalistów i wykładowców ESMOD, oraz praktyków francuskiego świata mody. 

 

Warsztaty będą składały się z 3 części: warsztatu projektowania i warsztatu modelowania (oba w ESMOD) oraz wizyt w atelier paryskich.

 

Wykłady prowadzone będą w języku angielskim. Dla ułatwienia, w pierwszym dniu warsztatów wszyscy uczestnicy zostaną przygotowani do wykładów w zakresie specjalistycznego języka projektowania po angielsku. Wykłady poprowadzi projektant.

 

Uczestnicy mają zapewnione wszystkie materiały dydaktyczne w języku angielskim przygotowane przez ESMOD, opiekę dydaktyczną wykładowców ESMOD oraz praktyków, pracujących w świecie mody w Paryżu. 

 

Zapisy oraz więcej informacji: info@mimid.pl

 

tl_files/info/edukacja/WARSZTATY PROJEKTOWANIA W PARYZU/Plakat15-25.07.jpgfot. materiały prasowe / Międzynarodowe Warsztaty Projektowania w Paryżu

 

tagi: warsztaty | edukacja | ESMOD | MIMiD |

podobne artykuły