Logotyp serwisu lamode.info
WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO FASHION PROJECT 2016

WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO FASHION PROJECT 2016

Patronujemy ósmej edycji branżowych warsztatów. Poznajcie szczegóły!

Organizacja zajmująca się modą, sztuką i dizajnem Fashion Project zaprasza już po raz ósmy do wzięcia udziału w Warsztatach Dziennikarstwa Modowego. Wspieramy tegoroczną edycję jako patronat medialny wydarzenia!

 

Co czeka uczestników tym razem? Organizatorzy zapowiadają, że będą poznawać tajniki prasy drukowanej w konfrontacji z internetem, dowiedzą się, jaka jest przyszłość prasy, jak powstaje gazeta i na czym polega praca dziennikarza w dziale mody. Warsztaty są podzielone na wykłady i ćwiczenia praktyczne, podczas których będą rozwijane umiejętności dziennikarskie na podstawie różnych form tego zawodu. Podczas zajęć prowadzonych przez specjalistów pojawią się m.in.: zagadnienia związane z opisem kolekcji, sztuką prowadzenia wywiadu i przygotowania reportażu modowego, budową działu mody w magazynach, doboru tematu i kreatywnym podejściem do tekstu.

 

Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich pasjonatów mody oraz osoby zainteresowane sztuką dziennikarską, osoby początkujące jak i posiadające już doświadczenie dziennikarskie. Dziennikarstwo w obszarach mody bazuje na umiejętności obserwacji i analizy trendów, wykorzystaniu znajomości historii mody, biegłości w pisaniu i kreatywnym podejściu do tematów związanych z modą i trendami. Warsztaty Dziennikarstwa Modowego stwarzają możliwość poznania specyfiki zawodu i charakteru pracy dziennikarza w świecie mody. Zajęcia poprowadzą zawodowi dziennikarze współpracujący z magazynami, telewizją, radiem i portalami internetowymi, m.in.: Karolina Sulej, Anna Konieczyńska, Artur Wolski, Gabriela Czerkiewicz, Przemek Karolak, Dorota Chrobak czy Zuzanna Lewandowska.

 

Każdy z uczestników otrzyma dyplom na zakończenie warsztatów. Liczba osób w grupie limitowana (ok. 15).

 

Kontakt, informacje i zapisy: info@fashionproject.pl

 

Data: 19-20 marca 2016

 

tagi: Dziennikarstwo mody | dziennikarstwo modowe | kurs dziennikarstwa modowego | Fashion Project | Warszataty Fashion Project | warsztaty modowe 2016 |

podobne artykuły