PL / EN
VIII WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO FASHION PROJECT

VIII WARSZTATY DZIENNIKARSTWA MODOWEGO FASHION PROJECT

#LaModePatronat: zobaczcie fotorelację z wydarzenia!

Ósma już edycja Warsztatów Dziennikarstwa Modowego organizowana przez Fashion Project za nami. Redakcja LAMODE.INFO była patronatem medialnym wydarzenia. Poznajcie szczegóły!

 

Język mody, warsztat pisania, cyrkulacja trendów czy rynek wydawniczy pism modowych to tylko część zagadnień, nad którymi pracowano podczas tegorocznych warsztatów. W trakcie dwóch dni 19-20 marca w Rezydencji hrabiego Raczyńskiego w Warszawie uczestnicy poznali tajniki prasy drukowanej w konfrontacji z internetem, dowiedzieli się, jaka jest przyszłości prasy, jak powstaje gazeta i na czym polega praca dziennikarza w dziale mody. Warsztaty zostały podzielone na wykłady i ćwiczenia praktyczne. Poprowadzili je m.in.: Karolina Sulej, Anna Konieczyńska, Artur Wolski, Gabriela Czerkiewicz, Przemek Karolak, Dorota Chrobak czy Zuzanna Lewandowska.

 

Organizatorzy i prowadzący wyłonili najlepszych, wśród których znalazły się kolejno Adrianna Olejnik, Sandra Panuś i Emilia Bluma – młode dziennikarki wygrały staże w redakcjach modowych. Wyróżnienia z kolei otrzymały Aleksandra Andruszko i Barbara Józefiak. Gratulujemy!

 

fot. materiały prasowe

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Fashion Project | warsztaty | dziennikarstwo modowe | rynek mody |

podobne artykuły