PL / EN
WARSZTATY FASHION BUSINESS Z MONIKĄ KAPŁAN

WARSZTATY FASHION BUSINESS Z MONIKĄ KAPŁAN

Weźcie udział w cyklu spotkań skierowanych do zainteresowanych branżą mody!

Już w lipcu rusza cykl warsztatów Pink Cigarette skierowanych do wszystkich zainteresowanych branżą fashion. Spotkania poprowadzi Monika Kapłan, ekspertka marketingu mody. Swoje doświadczenie zdobywała zarządzając działami marketingu LPP oraz na stanowisku prezesa Deni Cler. Współtworzyła strategie wielu marek z branży mody m.in.: House, Reserved, Sinsay, Mohito, Medicine, 5.10.15., Lous, Badura, Answear i Diverse. Jest wykładowczynią wyższych uczelni: Akademii Leona Koźmińskiego, ViaMody oraz School of Form. Zasiada też w jury konkursu Fashion Live Awards Bratysława.

 

Warsztaty Pink Cigarette to idealna okazja do zdobycia specjalistycznej wiedzy na temat działania rynku mody oraz jej sprawdzenia podczas ćwiczeń. Podczas spotkań uczestnicy dowiedzą się m.in. jak stworzyć markę modową, zbudować spójny wizerunek marki oraz zaprojektować kolekcję dostosowaną do różnych potrzeb klientów. Cykl skierowany jest do wszystkich osób działających w branży mody oraz tych, którzy dopiero zaczynają swoją karierę.

 

 

Kalendarz warsztatów:

 

 

16 lipca 2016 - INŻYNIERIA KOLEKCJI. Jak zbudować rynkowy plan kolekcji?

 

Produkt w branży fashion jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Bez dobrze opracowanej kolekcji nawet najbardziej kreatywny marketing nie ma sensu. Tworzenie produktu składa się z dwóch podstawowych procesów: analitycznego i estetycznego. Warsztat “Inżynieria kolekcji” poświęcony będzie budowaniu kolekcji w ujęciu analitycznym i biznesowym.

 

Zapisy TUTAJ: http://pinkcigarette.pl/inzynieria-kolekcji/

 

 

17 lipca 2016 - STRATEGIA MARKI W BRANŻY FASHION.

 

Mocna marka zbudowana jest na mocnej strategii. Dzięki niej wszystkie działania marketingowe firmy mają sens, odzwierciedlają jeden spójny punkt widzenia, a w perspektywie czasu stają się kluczowym czynnikiem budującym sukces finansowy firmy. Wiele firm sprowadza istotę marki do pomysłu na reklamę, sesję zdjęciową, wpis na facebooku. To duże uproszczenie. Marki budujące przewagę konkurencyjną szczegółowo określają jej strategiczne założenia, DNA i pola kompetencji. Warsztat “Strategia marki w branży fashion” to rozbudowany przewodnik po tworzeniu strategii marek modowych.

 

Zapisy TUTAJ: http://pinkcigarette.pl/warsztat-strategia-marki-w-branzy-fashion/

 

 

23 lipca 2016 - JAK STWORZYĆ MARKĘ FASHION? (kurs dla początkujących)

 

Jeżeli jesteś na początku drogi i zastanawiasz się nad pierwszymi krokami wejścia do branży mody to ten warsztat jest dla Ciebie. W syntetyczny sposób opowiemy o najważniejszych aspektach budowania fashion businessu. Przybliżymy szanse i zagrożenia związane z inwestycją w modę, zaprezentujemy podstawowe pojęcia dotyczące budowania firmy, kolekcji, marketingu i dystrybucji.

 

Zapisy TUTAJ: http://pinkcigarette.pl/jak-stworzyc-marke-fashion/

 

 

24 lipca 2016 - BRAND PERSONY. Jak zaprojektować kolekcję dostosowaną do różnych potrzeb klientów?

 

Produkt i marka to naczynia połączone. Strategia marki ma swoje mocne odzwierciedlenie w tym, jak wygląda kolekcja. Metodą budującą spójność marki z produktem jest określenie tzw. brand person, czyli założeń estetycznych wynikających z charakteru grupy docelowej.  Brand persona to szczegółowy opis klienta przez pryzmat jego stylu ubierania się, typowej garderoby, cech osobowości, stylu życia.

 

Zapisy TUTAJ: http://pinkcigarette.pl/brand-persony/

 

 

Warsztaty odbywać się będą w Warszawie podczas dwóch lipcowych weekendów (16-17 oraz 23-24 lipiec). Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu. Koszt jednego warsztatu to 790 zł brutto. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy do wzięcia udziału!

video

MMC - POKAZ JESIEŃ 2021

tagi: warsztaty | biznes | rynek |

podobne artykuły