PL / EN
ART&FASHION FORUM 2016 – REKRUTACJA NA WARSZTATY NEW SCHOOL

ART&FASHION FORUM 2016 – REKRUTACJA NA WARSZTATY NEW SCHOOL

To już 10. edycja wydarzenia organizowanego przez Grażynę Kulczyk

To będzie jubileuszowa, 10. edycja Art&Fashion Forum by Grażyna Kulczyk. Właśnie ruszyła rekrutacja na poznańskie warsztaty – poznajcie szczegóły!

 

Poznański Stary Browar w dniach 17-29 października 2016 roku już po raz dziesiąty stanie się miejscem spotkań ludzi świata mody, sztuki i technologii. Jak co roku, jednym z najważniejszych punktów program będą warsztaty New School, prowadzone dla grona 50 osób. Inspiracją dla wszystkich uczestników oraz gości tegorocznego AFF będzie hasło przewodnie: „Different = Irreplaceable”. Kuratorem wydarzenia jest SHOWstudio Nicka Knighta, który jest znanym na skalę światową wizjonerem obrazu, ikoną w świecie sztuki, mody i nowych technologii. Funkcję dyrektora artystycznego sprawuje W P Onak, twórca agencji kreatywnej OCR Creations, autor wielu filmów i reportaży modowych.

 

Warsztaty New School

 

New School to prawdziwa kuźnia talentów – wśród odnoszących sukcesy absolwentów AFF znajdują się m.in.: Agata Bieleń, Anka Letycja Walicka, Jacob, Fashion PR Girl, Ewa Stępnowska, Elena Ciuprina, Robert Karger, Magdalena Linke, Pat Guzik, Monika Czesak czy Łukasz Bliński. Poszczególne zajęcia tegorocznej edycji odbędą się w dniach 17-28 października, a najlepszych uczestników poznamy podczas uroczystej gali, 29 października.

 

Zajęcia w ramach New School prowadzone są przez wybitnych praktyków z Polski i ze świata, niejednokrotnie związanych z AFF od samego początku trwania projektu. W tym roku warsztaty będą odbywać się w pięciu kategoriach: projektowanie mody, projektowanie biżuterii, ilustracja mody, fotografia i pisanie o modzie, a poprowadzą je kolejno: Mark Fast, Anna Orska, Olka Osadzińska, Adam Pluciński i Marta Wojszczyk oraz Piotr Zachara.

 

Zasady rekrutacji

 

Zadaniem rekrutacyjnym jest stworzenie pracy w wybranej kategorii (projektowanie ubioru, pisanie o modzie, ilustracja, projektowanie biżuterii, fotografia), zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia. Decyzję o zakwalifikowaniu się do udziału w warsztatach New School podejmują mentorzy – prowadzący zajęcia, którzy wybierają do swojego zespołu po 10 osób. Aby powalczyć o miejsce w finałowej grupie, należy wykazać się w przygotowanej pracy kreatywnością, indywidualnością oraz oryginalnością interpretacji hasła „Different = Irreplaceable”. Informacje o warsztatach, w tym formularz aplikacyjny, znajdziecie na stronie www.starybrowar5050.com/aff.

 

Nagroda główna

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji, bo jest o co walczyć! Nagrodą główną AFF jest 5-dniowy kurs mody na prestiżowym Central St. Martins College of Art & Design w Londynie, jednej z najlepszych uczelni modowych na świecie. Nagrodami dodatkowymi są staże u partnerów wydarzenia. Po zakończeniu warsztatów prace absolwentów New School zostaną również udostępnione publiczności w Starym Browarze, na specjalnej wystawie. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Grażyna Kulczyk | Art&Fashion | warsztaty |

podobne artykuły