Logotyp serwisu lamode.info
FASHION PR TALKS – KAMPANIA #OPPORTUNITYCALL

FASHION PR TALKS – KAMPANIA #OPPORTUNITYCALL

Jak znaleźć asumpt do działania? Odpowiedzi szukajcie w środku!

Jak znaleźć asumpt do działania? Odpowiedzi szukajcie w kampanii Fashion PR Talks#OPPORTUNITYCALL!

 

Kampania Fashion PR Talks

 

Każdy z nas doszukuje się w codzienności znaków, które będą wskazywały, że to właśnie teraz świat nam sprzyja. Projekt Fashion PR Talks pt. #OPPORTUNITYCALL to humorystyczne odniesienie do szukania tych znaków w przedmiotach codziennego użytku.

 

Inspiracją do stworzenia kampanii promującej nowy semestr w szkole Fashion PR Talks, była legenda opowiadana przez Christiana Diora. Projektant twierdził, że o jego losie kreatora mody w 1946 r. zadecydowała... pozłacana, metalowa gwiazdka, oderwana od piasty koła wozu konnego. Dzięki niej wierzący w zabobony i magiczne znaki Dior poszedł na spotkanie ze słynnym Marcelem Boussakiem, francuskim potentatem branży tekstylnej, który zainwestował w pierwszy butik Diora. Jak potoczyłaby się historia Diora, gdyby nie przypadkowy amulet? Wolimy nie wiedzieć. Dlatego w kampanii #OPPORTUNITYCALL jej twórcy mówią: zamiast czekać na złotą gwiazdkę, spójrz w głąb siebie – nie oglądaj się na innych, w lustrzanym odbiciu znajduje się wszystko to, czego potrzebujesz.

 

Bohaterkami sesji wizerunkowej zostały: Marta Kowalska, redaktor prowadząca serwisu Elle.pl, Julia Turewicz, związana z platformą SHOWROOM od początku jej istnienia – jedna z osób współodpowiedzialnych za jej sukces oraz Karolina Sulej, od 10 lat dziennikarka freelancerka związana m.in z magazynami: „Wysokie Obcasy“, „Książki“, „Viva! Moda“.

 

Kredyty kampanii:

 

Fotografia – Oliwia Grochal

Stylizacja – Aga Łoza

Makijaż – Wiktoria Kalbarczyk

Art direction – Kaja Dobrzańska

Grafiki #OPPORTUNITYCALL – Kaja Dobrzańska

 

 

Szkoła Fashion PR Talks

 

Fashion PR Talks to pierwsza w Polsce szkoła biznesu mody. Założona przez Olkę Kaźmierczak w 2015 r. w Warszawie wspiera kreatywność i przedsiębiorczość w sektorze mody w tej części Europy. Co roku Fashion PR Talks to ponad 30 multidyscyplinarnych kursów dla branży mody, autorskie podręczniki oraz forum biznesu mody Fashion Talks. Uczą tu aktywni zawodowo profesjonaliści, mający w portfolio takie marki jak Dior, Swarovski, Agent Provocateur czy ELLE.

 

Ale Fashion PR Talks to nie tylko szkoła. To społeczność wykształconych, zainteresowanych i interesujących osobowości, które oprócz wysokiej jakości nauczania szukają realnych możliwości rozwoju. Dlatego też Fashion PR Talks wspiera networking, pośredniczy między uczestnikami szkoleń a pracodawcami oraz angażuje się w wydarzenia edukujące branżowe talenty. W perspektywie długofalowej, misją placówki jest profesjonalizacja branży mody, a co za tym idzie umocnienie lokalnego wzornictwa na globalnej mapie mody.

 

Nowy semestr w Fashion PR Talks to ponad 20 eksperckich warsztatów, w tym „Strategia marki luksusowej” prowadzona przez Mariannę Szeib, Polkę na co dzień mieszkającą we Francji i mającą w portfolio takie marki jak Louis Vuitton czy Dior; „Content marketing” – warsztaty z redaktor prowadzącą serwisu ELLE.pl powstałego w 2012 roku jako pierwsza redakcja internetowa w historii polskiej edycji tytułu; „Strategie sprzedaży i obsługi klienta” z Elżbietą Stanisławską, szkoleniowcem firmy Swarovski czy „Pisanie o modzie” z Karoliną Sulej, redaktor prowadzącą „Wysokich Obcasów”, autorką modowej książki reportażowej „Modni. Od Arkadiusa do Zienia”. Więcej o szkoleniach na stronie: http://fashionprtalks.pl/.

 

 

Fashion PR Talks. Creating opportunities. „Jeśli czekasz na sygnał, to to jest właśnie on”!

tagi: Olka Kaźmierczak | Fashion PR Talks | kampania |

podobne artykuły