PL / EN
VICTORIA BECKHAM – POKAZ WIOSNA LATO 2019 (10-LECIE MARKI)

VICTORIA BECKHAM – POKAZ WIOSNA LATO 2019 (10-LECIE MARKI)

Czy Beckham można już nazwać pełnoprawną projektantką?

Dzisiaj to nie lada wyczyn utrzymać markę przez 10 lat. Udało się to Victorii Beckham. Można powiedzieć: celebrytce było łatwiej. I tak, i nie. Brytyjka musiała dużo udowodnić, żeby z owej celebrytki stać się projektantką. Tak też się stało.

10 LAT MARKI VICTORIA BECKHAM

Victoria Beckham pracowała ciężko na swój obecny sukces i nie osiada na laurach. „Jestem dumna z siebie i swojego zespołu. Rozpoczyna się nowy rozdział mojej marki. Mam nowych inwestorów, dwa tygodnie temu pracę rozpoczął nowy CEO – teraz mogę zrobić jeszcze więcej” – powiedziała po pokazie Victoria Beckham. Brytyjka ma w planach wprowadzenie nowych linii ubrań i dodatków, eksplorację nowych rynków oraz zwiększony nacisk na działania cyfrowe.  

POLECAMY: BIOGRAFIA VICTORII BECKHAM

Celebracja 10. urodzin marki była pretekstem do powrotu z pokazami z Nowego Jorku do Londynu.  „Wspaniale jest wrócić” – mówiła Beckham, która cieszyła się z faktu, że w końcu mogła zaprosić na swój pokaz członków rodziny, którzy wcześniej nie widzieli jej prezentacji. Przy okazji jubileuszu powstała również specjalna kampania z udziałem samej Victorii, a także limitowana kolekcja złożona z t-shirtów, torebek, szpilek, okularów i biżuterii.


Victoria Beckham w kampanii z okazji 10-lecia swojej marki (fot. Juergen Teller)

VICTORIA BECKHAM – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Co z okrągłej okazji Victoria Beckham postanowiła pokazać na wybiegu? Królowała minimalistyczna i przyjemna do noszenia elegancja. Sama autorka zwraca uwagę, że kolekcja jednocześnie patrzy wstecz i naprzód, eksploruje kody i tożsamości marki. Wśród charakterystycznych dla projektantki elementów znalazły się płynny linie, miks mody damskiej i męskiej, subtelne printy oraz zaskakujące zestawienia kolorystyczne. Istotnym hasłem podczas projektowania i stylizowania sylwetek, o którym mówiła sama Beckham, był kontrast.

PORÓWNAJ: VICTORIA BECKHAM – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

Victoria Beckham zadbała o to, żeby kolekcja wiosna lato 2019 była komplementarna. Męskie marynarki oraz pudełkowe i atletyczne lub kontrastowe – bieliźniane topy wykończone koronką zestawiane były z szerokimi lub prostymi spodniami z rozciętymi nogawkami i spódnicami midi. Sukienki maxi są gładkie i lejące się, a te o średniej długości utrzymane w sportowym klimacie. Elementy można łączyć dowolnie, również warstwowo – spodnie z sukienkami lub spódnicami.

Czego będziemy świadkami za kolejnych 10 lat? Jesteśmy ciekawi, bo Victoria Beckham obiecała, że ma nogę na gazie.

video

GUCCI JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: wiosna lato 2019 | pokaz mody | Victoria Beckham |

podobne artykuły