PL / EN
VICTORIA BECKHAM - PAOLO RIVA NOWYM CEO MARKI

VICTORIA BECKHAM - PAOLO RIVA NOWYM CEO MARKI

Zmiany w zespole Victorii Beckham!

Victoria Beckham poszerza zespół o dyrektora generalnego marki, który będzie odpowiedzialny za rozwój brandu w skali globalnej. Poznajcie szczegóły! 

VICTORIA BECKHAM I PAOLO RIVA: WSPÓŁPRACA W BRANŻY MODY

Paolo Riva został mianowany CEO marki Victoria Beckham Ltd., a nowe stanowisko obejmie we wrześniu. W 2017 roku zwolnił je Zach Duane. Riva będzie ściśle współpracował z Victorią Beckham, założycielką i dyrektorem kreatywnym VBL. Zgodnie z opublikowanym oświadczeniem, celem jest zbudowanie strategii marki, poszerzenie jej ekspansji na świecie oraz komunikacja z konsumentem. „Cieszę się na samą myśl pracy z Paolo. Dołącza do zespołu w momencie, gdy jako firma wchodzimy na wyższy poziom, a jego bogate doświadczenie, motywacja i kreatywność będą miały fundamentalne znaczenie dla rozwoju marki w skali globalnej” – mówi Victoria Beckham.

Paolo działa w branży mody już 16 lat, a w swoim portfolio ma współpracę z dużymi graczami, takimi jak Salvatore Ferragamo, Valentino, Tory Burch. „Cieszę się, ze mogę dołączyć do zespołu VBL w tak ważnym momencie. Marka Victorii Beckham otwiera przed nami nowe możliwości. Jest liderem w zakresie sprzedaży oraz wpływa bezpośrednio na wybory zakupowe klientów. Z niecierpliwością czekam na realizację projektów o profilu biznesowo-konsumenckim.   

Decyzja o zmianach w zespole wynika z tego, że firma otrzymała wsparcie finansowe o wartości 30 milionów funtów od Neo Investment Partners w zamian za udziały w VBL. We wrześniu Victoria Beckham po raz pierwszy weźmie udział w londyńskim Fashion Week, po czym zaprezentuje linię specjalnych projektów jako wyraz celebrowania dekady istnienia w branży mody.  

W galerii prezentujemy zdjęcia najmodniejszych ubrań marki Victoria Beckham na sezon wiosna lato 2018. Zobaczcie! 

POLECAMY: CZY MARKI LUKSUSOWE SĄ GOTOWE NA MODĘ PLUS SIZE?

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Paolo Riva | biznes | Victoria Beckham |

podobne artykuły