PL / EN
THE ROW – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

THE ROW – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Wyrafinowana surowość, która studzi i uspokaja.

Duet Mary Kate i Ashley Olsen, znany w branży pod nazwą The Row, rezygnuje z pokazu na rzecz prezentacji i znowu inauguruje kolekcję w swoim studio przy Lower West Side. Wiosna 2019 będzie dostojnie surowa.

WIĘCEJ: POKAZY WIOSNA LATO 2019

THE ROW WIOSNA LATO 2019

Siostry Olsen od zawsze pragnęły tworzyć modę, która mówi sama za siebie. Co mówi nam kolekcja wiosna lato 2019? Oversize postępuje, przeskalowanie w krojach nasila się, a jednak czystość form i surowy minimalizm ostatecznie wprowadzają harmonię. Wszędobylski ascetyzm pozwala sobie jednak na odrobinę szaleństwa – długa do ziemi suknia w kamiennym odcieniu puszcza oczko udrapowaniami i wiązaniami, posągowy kombinezon w granacie nabiera lekkości za sprawą uczepionych do tylnych ramiączek tiulowych wstęg, a garniturowy look złożony z topu i cygaretek nabiera szykownej głębi dzięki tunice-mgiełce powstałej z zebranego nierównomiernie transparentnego jedwabiu. Jeżeli o jedwabiu mowa, trzeba wspomnieć, że projektantki z sezonu na sezon doskonalą jego produkcję i krawiectwo, również z naciskiem na pracę ręczną.

ZOBACZ TEŻ: THE ROW WPROWADZA LINIĘ MĘSKĄ

Żeby nie pozostać z wrażeniem „postnej” mody, należy oddać The Row, że jeżeli to minimalizm, to luksusowy, a jeżeli surowość, to majestatyczna. Niczego tu nie brakuje, obraz jest kompletny.

Bez show, fanfar i after party – siłą The Row jest moda w najczystszej postaci.

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: The Row | Mary Kate i Ashley Olsen | kolekcja | wiosna lato 2019 |

podobne artykuły