PL / EN
THE ROW - SIOSTRY OLSEN WPROWADZAJĄ MĘSKĄ LINIĘ UBRAŃ

THE ROW - SIOSTRY OLSEN WPROWADZAJĄ MĘSKĄ LINIĘ UBRAŃ

Kolekcja inspirowana latami 80. i 90. 

Marka The Row powstała w 2006 roku z inicjatywy sióstr Mary-Kate i Ashley Olsen. Nazwą nawiązuje do popularnej londyńskiej „ulicy krawców”, dlatego jej twórczynie przywiązują szczególną uwagę do detali oraz perfekcyjnego kroju, odpowiedniego do każdego typu sylwetki. Do tej pory oprócz damskiej kolekcji ready-to-wear, klienci mogli nabyć akcesoria, a dzisiaj oferta poszerza się także o męską odzież. Zobaczcie!

THE ROW: KOLEKCJA MĘSKA CZĘŚCIĄ DNA MARKI

Męska oferta The Row odzwierciedla hasła takie jak zaangażowanie, kunszt, wyjątkowe tkaniny, czy wysokiej jakości krawiectwo, dlatego obserwatorzy marki oczekują, że przychody ze sprzedaży znacznie przekroczą oczekiwania rynku. Chociaż to pierwsza oficjalna odsłona The Row, to próbę zaprojektowania męskich akcesoriów, siostry Olsen podjęły już w 2016 – dodamy, że z powodzeniem. Właścicielki marki zaproponowały swoim klientom serię toreb i otrzymały pozytywny feedback, który zmotywował je do dalszych działań. Zdaniem sióstr Olsen „odzież męska jest częścią DNA The Row od samego początku jej istnienia”.

W kolekcji The Row znajdziecie męskie koszule, dżinsy i T-shirty nawiązujące do lat 80. i 90. Z wygodnych i praktycznych tkanin pojawi się także dżersej. Proces produkcji i projektowania odbywa się w kilku miejscach: Japonii słynącej z minimalizmu i doskonałej konstrukcji, Francji i Włoszech popularnych ze względu na tkaniny oraz USA promujących trendy na koszulki. Całość stanowi unikalne połączenie japońskich wzorców z europejską techniką wyszywania haftów.

POLECAMY: SAVAGE X FENTY - WSZYSTKO, CO MUSICIE WIEDZIEĆ O BIELIŹNIANEJ KOLEKCJI RIHANNY

Czy Wy też z niecierpliwością czekacie na męską kolekcję w wydaniu sióstr Olsen?

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: The Row | Mary-Kate i Ashley Olsen | biznes |

podobne artykuły