PL / EN
DLACZEGO PHILLIP PICARDI ODCHODZI Z „TEEN VOGUE

DLACZEGO PHILLIP PICARDI ODCHODZI Z „TEEN VOGUE"?

Od kiedy objął stery w biblii mody dla nastolatków, ruch na portalu online wzrósł o 10 milionów użytkowników.

Phillip Picardi, szef działu treści w „Teen Vogue” i „Them” został mianowany redaktorem naczelnym „Out”. Poznajcie szczegóły!

PHILLIP PICARDI: KARIERA W „TEEN VOGUE"

Phillip Picardi rozpoczął karierę w branży mody jako stażysta w „Teen Vogue”. Następnie doświadczenie przekuł w pracę obejmując stanowisko redaktora urody w tym samym magazynie istniejącym w wersji online. Kolejne lata to praca dla Mikki Halpin w „Rafinery 29" oraz powrót do „Teen Vogue” w roli dyrektora redakcji cyfrowej w kwietniu 2015 roku. Wówczas Picardi nadzorował treści internetowe i media społecznościowe, przyczyniając się w tym samym roku do zwiększenia ruchu na portalu o pięć milionów w porównaniu do stanu przed jego pracą. Przesunął także uwagę czytelników na kwestie społeczne i polityczne, które stały się częścią rozważań o modzie. Od tego momentu „Teen Vogue” stał się nie tylko biblią mody dla nastolatków, ale platformą edukacyjną wpływającą na zwiększenie ich świadomości w kwestiach takich jak równość płci, czy sprawiedliwość społeczna. Za czasów sprawowania rządów Picardi’ego TeenVogue.com otrzymał wyróżnienie Webbey Awards 2017 w kategorii Moda i Uroda oraz Edukacja i Odkrycia.

PHILLIP PICARDI: ROSZADY W BRANŻY MODY

Jego przygoda zawodowa w ramach „Teen Vogue” dobiega jednak końca, bo jak sam ogłosił rozpoczyna nowy rozdział jako redaktor naczelny magazynu „Out”. „Jestem podekscytowany nowym przedsięwzięciem, bo wyobrażam sobie przyszłość marki zarówno w wersji cyfrowej, jak i papierowej. Poza tym, wspominam czasy, kiedy po raz pierwszy powiedziałem rodzicom o swojej orientacji seksualnej (Picardi jest gejem). Wskazówek szukałem wówczas w magazynie Out" – stwierdził Phillip Picardi. „Nie moglibyśmy znaleźć bardziej dynamicznego i zdecydowanego lidera od Picardy’ego, który byłby w stanie wpłynąć na przyszłość magazynu” – powiedział Nathan Coyle, dyrektor generalny Pride Media Inc., która jest właścicielem „Out”.

POLECAMY:  ANNA WINTOUR ODCHODZI Z VOGUE UK? ROSZADY W BIBLII MODY

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Phillipa Picardi'ego z Instagrama. Zobaczcie w jakich projektach brał udział oraz z jakimi sławnymi osobistościami pozował! 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Phillip Picardi | Teen Vogue | Out Magazine | kariera |

podobne artykuły