PL / EN
KENDALL JENNER OBRAZIŁA MODELKI W WYWIADZIE DLA LOVE MAGAZINE?

KENDALL JENNER OBRAZIŁA MODELKI W WYWIADZIE DLA LOVE MAGAZINE?

Jej słowa wywołały lawinę komentarzy na Instagramie i Twitterze. Poznajcie szczegóły!  

Kendall Jenner pojawiła się na okładce Love Magazine UK z okazji 10-lecia magazynu, a swoją wypowiedzią wywołała kontrowersję.

KENDALL JENNER  W WYWIADZIE DLA LOVE MAGAZINE

Top modelka Kendall Jenner, aktualnie najlepiej opłacana w branży mody (pałeczkę przejęła po Gisele Bundchen), udzieliła wywiadu dla Love Magazine, w którym wygłosiła kontrowersyjną opinię na temat pracy innych dziewczyn w branży. Podkreśliła, że bardzo dokładnie selekcjonuje zlecenia i starannie dobiera pokazy mody, w których uczestniczy – w przeciwieństwie do innych modelek, realizujących 30 projektów rocznie. Wypowiedź wywołała „burzę”, a zareagowały na nią osoby, których temat dotyczył. Do opinii Kendall odniosła się m.in. Monika Jagaciak, która stwierdziła, że wypowiedź stanowiła brak szacunku dla pracy 99% osób z branży. Dodała, że Jenner „straciła kontakt z rzeczywistością”. W sprawie zabrały też głos Marine Deleeuw, Irina Djuranovic oraz Amber Witcomb. Rosyjska top modelka Daria Strokous na swoim Instastory napisała „cokolwiek te dziewczyny robią, to próba osiągnięcia czegoś i zapewnienia bytu sobie i swojej rodzinie. Poza tym chodzi o 70 pokazów na sezon i jesteśmy dumne z każdego z nich".

KENDALL JENNER: REAKCJA NA KOMENTARZE MODELEK

Przedstawiciele Kendall odpowiedzieli, że cytat został wyrwany z kontekstu, a ona sama w wywiadzie wyraziła słowa uznania dla ciężkiej pracy innych modelek. Po aferze, Jenner wydała oświadczenie w postaci kilku Tweetów: „Moje słowa zostały przekręcone i wyrwane z kontekstu. Chcę, żeby to było jasne. Darzę ogromnym szacunkiem swoje rówieśniczki za ich zaangażowanie, etykę pracy, brak snu, rozłąkę z rodziną i przyjaciółmi, stres wynikający z ciągłego podróżowania, gotowość poświęcenia zdrowia psychicznego i fizycznego. One pomimo tych trudności nie okazują ich światu - sprawiają wrażenie, że wszystko dookoła jest piękne."


POLECAMY: KYLIE JENNER NAJMŁODSZĄ MILIARDERKĄ W HISTORII?

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z udziałem Kendall Jenner wykonane dla Love Magazine, prezentujące retro trendy i najmodniejsze modele ubrań na jesień zimę 2018/19. Zobaczcie! 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Love Magazine | Kendall Jenner |

podobne artykuły