PL / EN
KYLIE JENNER NAJMŁODSZĄ MILIARDERKĄ W HISTORII?

KYLIE JENNER NAJMŁODSZĄ MILIARDERKĄ W HISTORII?

Zobaczcie, na jaką kwotę szacuje się jej majątek i dzięki jakim projektom gwiazda jest zamożna w tak młodym wieku! 

Magazyn Forbes opublikował listę najbogatszych kobiet Ameryki, a wśród nich znalazła się najmłodsza z sióstr klanu Kardashian. Zobaczcie!

KYLIE  JENNER: MILIARDERKA NA LIŚCIE FORBESA

Dwudziestoletnia Kylie Jenner została wymieniona na 27. miejscu najbogatszych Amerykanek. Tym samym jest aktualnie najmłodszą osobą, która kiedykolwiek pojawiła się w notowaniach. Majątek Kylie oszacowano na 900 milionów dolarów, czyli ponad 3 miliardów złotych. Większość zysków przyniosła jej linia kosmetyczna (ok. 800 milionów dolarów), a pozostałe 100 miliardów wypracowała dzięki kontraktom reklamowym. W mediach pojawiły się już pierwsze prognozy mówiące o tym, że Kylie jest na najlepszej drodze, by prześcignąć Marka Zuckenberga, który pierwszy miliard dolarów zarobił w wieku 23 lat.

Kylie Jenner zamieściła swoje zdjęcie z okładką Forbesa na Instagramie. W tytule napisała: „Nie mogę w to uwierzyć (..). Jestem wdzięczna, że każdego dnia robię to, co kocham. Nie mogłam sobie tego lepiej wymarzyć”.

Kylie Jenner na okładce magazynu Forbes, fot. Instagram/ @kyliejenner

KYLIE JENNER: KARIERA

Kylie Jenner jest córką mistrza olimpijskiego Bruce’a Jennera i Kris Jenner. Ma dziewięcioro rodzeństwa, z którego większość jest rozpoznawalna. Mama Kylie zajeła się rozwojem biznesu rodziny, a w 2007 roku podpisała kontrakt na realizację reality show „Z kamerą u Kardashianów”, poświęconemu życiu jej członków. Dla Kylie Jenner był to pierwszy stopień do sukcesu. Dziesięć lat później rodzina Kardashianów-Jennerów podpisała ponownie kontrakt na nowy sezon reality-show o wartości 150 milionów dolarów. W tym samym roku, Kylie miała już własny program „Życie Kylie”. Dziewczyna w młodym wieku rozpoczęła także realizować się jako modelka. Wystąpiła m.in. na okładkach magazynów, takich jak „Cosmopolitan”, czy „Teen Vogue” oraz wzięła udział w kampanii Pumy.

Mając 15 lat wraz z siostrą Kendall wypuściły linię odzieży Kylie & Kendall dla firmy PacSun. Ubrania można obecnie kupić m.in. na Amazonie oraz w Topshopie. Największe dochody przyniosła Kylie jej własna marka kosmetyczna Kylie Cosmetics, która powstała dwa lata temu. Celebrytka promuje firmę na kanałach social media. Dodatkowym źródłem dochodu jest własna aplikacja Kylie, która pozwala fanom poznać aspekty jej życia i tego, co jest z nim związane.  

POLECAMY: KARDASHIANKI – MODA CIĄŻOWA GWIAZD

Zerknijcie do naszej galerii zdjeć, w której zobaczycie Kylie na okładkach gazet oraz projekty, w których do tej pory uczestniczyła. 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kylie Jenner | biznes | Forbes |

podobne artykuły