Logotyp serwisu lamode.info
TOP MARKI 2017 ROKU

TOP MARKI 2017 ROKU

Lista najlepszych z drugiego kwartału może Was zaskoczyć! 

Najlepsza sprzedaż, najbardziej trendotwórczy projektanci i celebryci, najwyższa popularność wśród fashionistów - oto HOT BRANDS drugiego kwartału 2017 roku!

HOT BRANDS 2017

Eksperci The Business of Fashion i Lyst przeanalizowali rynek mody ostatniego okresu pod kątem sprzedaży firm, ich rozpoznawalności i wpływu na globalne trendy. Jest sporo zmian w porównaniu, do pierwszego kwartału 2017 roku, ale czy wyniki Was zaskoczą? I tak, i nie. Z pewnością 1. miejsce nikogo nie zdziwi, ale już 2. lub 5. może, a już na pewno rodzi pytania brak w pierwszej dziesiątce takich domów mody, jak CHANEL, Louis Vuitton czy Saint Laurent Paris.

POWIĄZANE: 10 RZECZY, KTÓRE MUSICIE WIEDZIEĆ O ALESSANDRO MICHELE

GUCCI – NAJWAŻNIEJSZA MARKA 2017

To oficjalne: Gucci to najbardziej hot marka tego roku, a więc jej dyrektor kreatywny – Alessandro Michele to najważniejszy projektant branży i jednocześnie najmocniejszy trendsetter w modzie. W poprzednim kwartale włoski dom mody znajdował się na 3. miejscu, a obecnie zdetronizował Vetements, które odnotowało spadek na 4. pozycję na liście. Michele to numer 1., ale spektakularnym sukcesem może się jeszcze pochwalić główny projektant marek Balenciaga i VetementsDemna Gvasalia, bo prowadzone przez niego brandy znalazły się w pierwszej czwórce zestawienia.

ZOBACZ TEŻ: DEMNA GVASALIA – CZŁOWIEK ROKU 2016

Ciekawi, kto jeszcze znalazł się w TOP 10 rankingu? Pełna lista w galerii!

tagi: biznes | Gucci | Vetements | BALENCIAGA | Demna Gvasalia | Alessandro Michele |

podobne artykuły