PL / EN
TO BYŁ DOBRY TYDZIEŃ DLA MARKI MULBERRY

TO BYŁ DOBRY TYDZIEŃ DLA MARKI MULBERRY

Otwarcie nowego butiku, przyznanie nagrody BFC... Są powody do zadowolenia dla marki Mulberry.

W przeciągu ostatnich siedmiu dni firma Mulberry świętowała przede wszystkim otwarcie nowego flagowego butiku przy New Bond Street w Londynie oraz przyznanie nagrody BFC w kategorii „Najlepszej brytyjskiej marki”.

 

„Mulberry odnotowała sukcesywny wzrost sprzedaży i zysków w pierwszej połowie tego roku, głównie dzięki niezmiennemu zapotrzebowaniu na nasze produkty" – wyjaśnia Godfrey Davis, szef zarządzający Mulberry"Od września 2010 roku wciąż obserwujemy silny popyt, a widoki na przyszłość są bardzo pozytywne, powiedziałbym nawet, że przewyższają oczekiwania rynkowe. Jesteśmy jednak ostrożni w takich deklaracjach, zważywszy na niepewną sytuację ekonomiczną na rynku światowym” – dodaje.

 

Butik Mulberry w rzeczywistości jest przeniesionym, nieco większym i inaczej urządzonym lokalem. Wystrój spełnia wszystkie normy propagowane przez ekologów – energooszczędne żarówki i system grzewczy, nadające się do wielokrotnego użytku drewniane konstrukcje oraz surowa ściana z cegieł, dopełniająca przyjazną środowisku estetykę.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: marka | rynek | Mulberry |

podobne artykuły