PL / EN
CUKIERKOWY RÓŻ KOLOREM SEZONU 2011

CUKIERKOWY RÓŻ KOLOREM SEZONU 2011

Pantone Color Intitute ogłosil róż kolorem porzyszłego sezonu.

Intensywny, przyciągający uwagę róż będzie kolorem najbliższej wiosny – zawyrokował Pantone Institute, zajmujący ustalaniem kolorystyki kolekcji na kolejne sezony.

 

Cukierkowy róż rzuca cień na wszystkie inne kolory, a nas samych elektryzuje”- mówi Leatrice Eiseman, dyrektor Pantone Institute -„Ten kolor daje nadzieję, pomaga myśleć pozytywnie”.

 

Niektórym może się on wydać przesłodzony, w innych obudzi wspomnienia z dzieciństwa, jeszcze inni skojarzą go z lalką Barbie i z kiczem. Jednak kolor ten faktycznie pojawił się na wybiegach podczas pokazów wiosennych kolekcji, i, chcemy czy nie, będzie jednym z najczęściej występujących w sklepach tej wiosny.

 

Jego odcienie wahają się od intensywnego różu po malinową czerwień. Kolor ten zatem daje nam wiele możliwości. „Można będzie go bez trudu założyć do pracy” - zapewnia Leatrice Eiseman – „Pojawia w zestawieniu z innymi kolorami: zielenią, błękitem, ciepłym odcieniem żółtego, pomarańczem”.

 

W naszej galerii kilka look'ów z wiosenno-letnich kolekcji. Jak myślicie, czy cukierkowy róż przyjmie się na naszych ulicach?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: róż | wiosna-lato 2011 | Pantone Color Institute |

podobne artykuły