PL / EN
SUZY MENKES DOŁĄCZYŁA DO REDAKCJI VOGUE

SUZY MENKES DOŁĄCZYŁA DO REDAKCJI VOGUE

Suzy Menkes, ceniona krytyczka i wybitna dziennikarka, rozpoczęła pracę dla Vogue jako międzynarodowa redaktorka mody. Poznajcie szczegóły.

Po Nagrodzie Specjalnego Uznania British Fashion Council, jaką otrzymała w zeszłym roku, przyszedł czas na kolejne honory. Suzy Menkes, ceniona krytyczka mody i dziennikarka The International New York Times, objęła stanowisko międzynarodowej redaktorki Vogue. Tym samym, jej recenzje pokazów kolekcji i inne cieszące się sporą popularnością artykuły, będziemy mieli okazję przeczytać na stronach internetowych magazynu, m.in.  brytyjskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej, chińskiej, rosyjskiej, japońskiej i hiszpańskiej. Oprócz tego, Suzy Menkes będzie sprawować naczelną funkcję w organizacji konferencji poświęconej dobrom luksusowym, wspieranej przez wydawnictwo Condé Nast International.

 

To wspaniałe, że Suzy będzie częścią naszego zespołu – wyznała Alexandra Shulman, redaktor naczelna brytyjskiego Vogue’a. Jej doświadczenie jest nieocenione i zawsze ją podziwiałam – dodała.

 

Jestem zachwycona możliwością podjęcia pracy jako międzynarodowa redaktorka Vogue, w wydawnictwie Condé Nast International, które jest prawdziwym wyrażeniem dziennikarskiej doskonałości oraz otrzymaniem szansy pisania dla szerokiej globalnej publiczności, dzięki stronom Vogue’a. Jestem wdzięczna, że mogłam pracować przez 25 lat w The International Harald Tribune, dzienniku, w którym miałam nieograniczone poparcie w wypowiadaniu się swobodnie i szczerze. Czuję, że to doskonały czas do podjęcia nowego wyzwania w erze cyfrowej – wyznała Menkes.

 

Suzy Menkes to wyjątkowy talent, z fantastycznymi spostrzeżeniami na temat mody i bystrym spojrzeniem na związany z nią biznes. Jest bardzo wpływowa i cieszy się ogromnym uznaniem. Jej wkład przyniesie jeszcze większą jakość i autorytet marce, jaką jest Vogue – powiedział Jonathan Newhouse, prezes Condé Nast International.

 

 

Czy Vogue stanie się bardziej opiniotwórczy, dzięki nowej pani redaktor? 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Suzy Menkes | Suzy Menkes międzynarodowa redaktorka Vogue | Vogue Suzy Menkes | The International New York Times | Alexandra Shulman |

podobne artykuły