PL / EN
PREZENTY PEŁNE MIŁOŚCI NA WALENTYNKI 2019

PREZENTY PEŁNE MIŁOŚCI NA WALENTYNKI 2019

Niech wyjątkowy prezent stanie się kolejnym pretekstem do powiedzenia: „kocham Cię”!

Już za chwilę Walentynki – świętujecie? 14 lutego dla wielu zakochanych to szczególna data, która pozwala zatrzymać się na chwilę i przypomnieć sobie o tym, co ważne. Myślicie o romantycznej kolacji przy świecach, a może w wypadzie za miasto tylko we dwoje? Niezależnie od planów, doskonałą kropką nad „i” celebracji Waszej miłości może się stać wyjątkowy podarunek.

Prezenty na Walentynki dla niej

Chcesz obdarować swoją ukochaną udanym prezentem? Kup jej biżuterię! To niezawodny pomysł niezależenie od okazji, ale w Walentynki nabiera jeszcze większego znaczenia. Marki jubilerskie prezentują teraz specjalne linie biżuterii, wśród których znajdziecie modele w roli głównej z motywem serca i kolorem czerwonym. Walentynki to także doskonały moment, żeby kupić swojej wybrance zmysłową bielizną – czerwoną, ale też czarną, z koronkami i przezroczystościami. Zawsze sprawdzą się również wysokiej jakości dodatki, jak kaszmirowe szale, jedwabne apaszki, akcesoria do włosów lub zegarki – na tę okazję niech nawiązują kolorem lub wzorem do tematu miłości. W lutym nawet kosmetyki pojawiają się w limitowanych liniach walentynkowych, które kuszą pobudzającymi zmysły nutami zapachowymi i nietuzinkowymi kształtami.

POLECAMY: DOBIERZ BIŻUTERIĘ DO TYPU URODY

Prezenty na Walentynki dla niego

Co na tę okazję polecamy mężczyznom? Jeżeli chcemsz podkreślić okazję, wybierz coś z motywem miłosnym, np. kolorowe skarpety i bieliznę w serca. Nie każdy ukochany będzie jednak nosił serduszka, dlatego możesz do Walentynek nawiązać w bardziej subtelny sposób – wybierając po prostu kolor czerwony w roli głównej. Może to być t-shirt ulubionej marki lub jedwabna poszetka. Mężczyźni generalnie cenią praktyczne rozwiązania, dlatego niezależnie od okazji warto wręczać im na prezent rzeczy ponadczasowe i funkcjonalne, jak zegarki i kosmetyki do codziennej pielęgnacji oraz nowoczesne gadżety.

Stylowe prezenty dla kobiet i mężczyzn na Walentynki – znajdziecie je na lamode.info!

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: Walentynki | prezenty |

podobne artykuły