PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI BURBERRY PRORSUM JESIEŃ ZIMA 2012 - BRYTYJSKI SZYK

POKAZ DAMSKIEJ KOLEKCJI BURBERRY PRORSUM JESIEŃ ZIMA 2012 - BRYTYJSKI SZYK

Christopher Bailey po raz kolejny udowadnia swoje mistrzostwo. Zobaczcie koniecznie film z pokazu damskiej kolekcji Burberry Prorsum na sezon jesień zima 2012/2013. Cudowne kroje i kolory, doskonała oprawa techniczna oraz muzyka, a na koniec… niespodzianka!

Nie będzie to pierwszy raz, gdy z naszych ust padną słowa uznania dla Christophera Bailey. Dyrektor Kreatywny marki Burberry po raz kolejny bowiem oddał piękny hołd Anglii i zaprezentował kolekcję damską osadzoną w duchu tradycji, lecz w niezwykle świeżym wydaniu.

 

W ramach londyńskiego tygodnia mody zobaczyliśmy propozycje przemyślane, spójne, lecz bynajmniej nie nudne, wykończone z niezwykle mistrzowską precyzją. Nowa kolekcja Burberry Prorsum na sezon jesień zima 2012 to kilkadziesiąt sylwetek, w których królowały dopracowane w konstrukcji płaszcze, marynarki i spódnice o miękkiej i kobiecej linii, często ozdobione dużymi kieszeniami w militarnym tonie. Naszą uwagę przykuł także pojawiający się na t-shirtach i sweterkach motyw sowy oraz jak zwykle udane w przypadku Burberry, akcesoria – duże torby, paski-kokardy zaznaczające talię, rękawiczki, parasole oraz nakrycia głowy – typowo męskie kaszkiety.

 

Jesienno-zimowa kolekcja bazuje na całej gamie barw – znajdziemy tu różne odcienie zgaszonej zieleni, przytłumiony pomarańcz, elegancki granat, musztardowy żółty, szlachetne bordo, czekoladowy i rudy brąz, a także klasyczną biel i czerń – które możemy ze sobą dowolnie łączyć.

 

Bailey po raz kolejny pokazał udane spojrzenie na brytyjską tradycję, która jako źródło inspiracji zdaje się być nie wyczerpana.

 

Obejrzyjcie koniecznie pokaz damskiej kolekcji Burberry Prorsum i zobaczcie, jaka niespodzianka czekała na gości tego wyjątkowego show.

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Burberry Prorsum | fashion week | trendy jesień zima 2012 | BURBERRY |

podobne artykuły