PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NICOLAS GHESQUIÈRE PROJEKTUJE KOLEKCJĘ RESORT DLA LOUIS VUITTON

NICOLAS GHESQUIÈRE PROJEKTUJE KOLEKCJĘ RESORT DLA LOUIS VUITTON

Nicolas Ghesquière nie zwalnia tempa i już w kwietniu zaprezentuje swoją kolekcję resort dla Louis Vuitton. Dowiedzcie się więcej.

Nie minęło wiele czasu od pierwszego pokazu Nicolasa Ghesquière dla Louis Vuitton, a już znamy kolejne plany nowego dyrektora kreatywnego francuskiej marki. Ciekawą informację przekazała na swoim Twitterze, Vanessa Friedman, już wkrótce - przyszła szefowa działu mody The New York Times. Jak pisze redaktorka, w kwietniu swoją premierę będzie miała kolekcja resort, która zostanie pokazana w Monako.

 

Biorąc pod uwagę, że Marc Jacobs projektował tylko regularne kolekcje, a tworzenie tych międzysezonowych należało do zadań jego współpracowników, cztery kolekcje rocznie, jakie wyjdą spod ręki głównego projektanta to nowa świeżość w strategii Louis Vuitton.

 

Jak wiadomo, francuska marka zawdzięcza swój sukces sprzedażowy głównie dzięki skórzanym dodatkom, a ubrania odgrywają swoją drugoplanową rolę. Cztery pokazy kolekcji rocznie to z pewnością doskonała szansa na lepszą promocję. To również zdecydowane podwyższenie poprzeczki w karierze znanego projektanta (jak wiadomo niewielu decyduje się na prezentacje kolekcji międzysezonowych w formie pokazu).

 

Czym zaskoczy nas nowy dyrektor kreatywny Louis Vuitton? Przekonamy się wkrótce.

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Nicolas Ghesquière | Louis Vuitton resort | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły