PL / EN
NAJSEKSOWNIEJSZE MODELKI ŚWIATA

NAJSEKSOWNIEJSZE MODELKI ŚWIATA

Zgodzicie się z tym wyborem?

NAJSEKSOWNIEJSZE MODELKI ŚWIATA

Wszelkie rankingi, których nazwy zaczynają się od „naj”, mają zazwyczaj to do siebie, że są subiektywne. W najlepszym razie kryteria, według których przyznaje się wyróżnienia i tytuły zwycięzców są tak mgliste, a wybory nietrafione, że trudno się domyślić, co właściwie stało za takim, a nie innym wyborem.

RANKING MODELS.COM

Inaczej jest z branżowym autorytetem, którym niewątpliwie jest portal Models.com. Rankingi modelek mają zawsze jasno określone reguły i prawda jest taka, że prawie zawsze przyklaskujemy wyborom redakcji.

NAJSEKSOWNIEJSZE CZYLI JAKIE?

Gdy więc Models.com tworzył zestawienie najseksowniejszych modelek także zadbał o to, by jasno doprecyzować, co się kryje za tym hasłem i jakimi wytycznymi się kierowano.

NAJSEKSOWNIEJSZE – TE, KTÓRE ODNIOSŁY NAJWIĘKSZY SUKCES

Lista zwyciężczyń pewnie Was nie zaskoczy: Miranda Kerr, Sara Sampaio, Adriana Lima i długa lista ich koleżanek po fachu zostały wskazane jako najgorętsze nazwiska, które wnoszą do realizacji, których się podejmują świeżość, młodego ducha i dynamizm, a dzięki swemu urokowi i nieodpartemu wdziękowi silnie funkcjonują w świadomości masowego odbiorcy. Dodatkowo wywierają na niego wpływ, kształtując jego gusta i wybory, tym samym przekuwając swoje atuty w konkretne sumy na koncie największych graczy na rynku, dla których pracują: Victoria’s Secret, Sports Illustrated czy przy kampaniach bielizny np. H&M.  

Czy można zatem powiedzieć, że najseksowniejsze modelki to te, które odniosły najwiekszy sukces?

 

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: modelki |

podobne artykuły