Logotyp serwisu lamode.info
MODERN FASHION SHOW – Z WIDOKIEM NA WROCŁAW

MODERN FASHION SHOW – Z WIDOKIEM NA WROCŁAW

Pokaz kolekcji Sebastiana Kubiaka jesień zima 2011 na dachu Muzeum Współczesnego we Wrocławiu. Zobaczcie relację z Modern Fashion Show.

Choć pogoda za oknem już nie rozpieszcza, nie wpłynęło to na decyzję organizatorów Modern Fashion Show - impreza odbyła 23. września się na świeżym powietrzu, a dokładniej - na dachu Muzeum Współczesnego we Wrocławiu. Pokaz mody, oryginalne miejsce i gorąca atmosfera – to wystarczyło, by wydarzenie uznać za udane.

 

Podczas imprezy można było podziwiać jesienno-zimową kolekcję Modern, projektu Sebastiana Kubiaka – finalisty Warsaw Fashion Street 2011. Zaprezentowane prace to połączenie ciekawych form, miks kolorów i krojów, czyli moda adresowana do pań niezależnych i pewnych siebie, lubiących podkreślać swoją kobiecość. Wszystkie stylizacje kolekcji Modern oglądano na dachu Muzeum Współczesnego w Klubie-Muzeum na 6. piętrze. Dodatkową atrakcją był widok na rozświetlone nocą miasto.


Druga część pokazu należała do Garderoby Vintage, wrocławskiego butiku, który prezentował, jak można bawić się modą i swobodnie mieszać style. Zaproponowano futra (oczywiście sztuczne), futrzane czapki, szaliki, wiązane kozaki i niepowtarzalne, stylowe dodatki vintage. Była to ciekawa prezentacja przeznaczona dla fanek inspiracji stylem retro.

 

Dopełnienie spotkania stanowiła muzyka duetu Deprim&Jeżewski. Oryginalne brzmienia dobrze komponowały się z kolekcjami zarówno Sebastiana Kubiaka jak i stylizacjami Garderoby Vintage, która pokazała swoje propozycje na nadchodzący sezon. Bonusem pokazu była również kolekcja butów Ewy Tlałki i United Nude.

tagi: Modern Fashion Show | pokaz mody | Sebastian Kubiak | moda polska |

podobne artykuły