PL / EN
MMC STUDIO 2019/20 - POKAZ KOLEKCJI “SILENZIO”

MMC STUDIO 2019/20 - POKAZ KOLEKCJI “SILENZIO”

Ilona Majer i Rafał Michalak zaskoczyli, prezentując ponad 60 sylwetek na terenie Miejskich Zakładów Autobusowych.

W poniedziałkowy wieczór goście oraz przedstawiciele polskiej mody skierowali się na warszawski Żoliborz, gdzie na terenie Miejskich Zakładów Autobusowych odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu MMC Studio, Silenzio.

POLECAMY: MMC STUDIO - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018/19

MMC STUDIO 2019/20 - KOLEKCJA “SILENZIO”

W industrialnej przestrzeni Miejskich Zakładów Autobusowych to moda zabrała głos, a o ciszy nie było mowy. Duet Ilony Majer i Rafała Michalaka zaprezentował ponad 60 sylwetek z kolekcji Silenzio, które dopełniły specjalnie zaprojektowane na tę okazję buty marki Ryłko. Projektanci postawili na wielosezonowość, nie ograniczając się do wybranej pory roku i pokazując bardzo szeroki wachlarz propozycji dla kobiet i mężczyzn. Obok letnich sukienek na wybiegu zobaczyliśmy puchówki, mięsiste dzianiny, garnitury i delikatne t-shirty. Jak przystało na MMC, nie mogło zabraknąć kontrastów, ciekawych form, połączeń kolorystycznych i tekstur.

MMC

mmc

Pokaz kolekcji "Silenzio" MMC Studio 2019/20 (fot. Marek Makowski)

Pokaz otworzyły wiosenne sylwetki, których naturalne tkaniny, zawężona gama kolorystyczna i oryginalne konstrukcje stworzyły wyjątkowy prolog dla nowej kolekcji MMC Studio. Obok charakterystycznych dla marki przeskalowanych sukienek i koszul pojawiły się fluo kombinezony, błyszczące kurtki i garnitury oversize. Większość projektów została utrzymana w odcieniach ziemi, takich jak beże, brązy czy khaki. Spokojną gamę kolorystyczną przeplatały bordowa krata i limonkowy neon, pojawiające się na wybranych elementach kolekcji, jak kołnierze czy mankiety. Sylwetki uzupełniły okulary marki Bryloownia, dodając modelkom nonszalancji, a stylizacjom tajemniczości.

Oprócz letnich projektów po raz pierwszy w tym sezonie zobaczyliśmy kolekcję na zimę 2020. Na wybiegu zadebiutował szereg autorskich printów w najróżniejszych konfiguracjach. Logotyp MMC pojawił się na puchówkach, bluzach, long sleeve’ach i t-shirtach. W różnokolorowych interpretacjach ozdobił także kolekcję zimowych dodatków, takich jak rękawice oversize, ocieplacze na nogi oraz debiutujące w tym roku czapki puchowe. Oprócz logomanii MMC mogliśmy zobaczyć graficzną zabawę ze słowem Silenzio, która pojawiła się na swetrach i bawełnianych bluzkach.

mmc

mmc

Pokaz kolekcji "Silenzio" MMC Studio 2019/20 (fot. Marek Makowski)

Najbardziej rozbudowana część pokazu opiewała w charakterystyczne dla MMC mocne akcenty. Obszerne swetry, przeskalowane, graficzne szale, połączenia kolorów i faktur, które w teorii nie tworzą idealnego zestawu, a w MMC stanowią niepodważalną całość. Połyskujące tkaniny, kontrastujące paski, a nawet błyszcząca skóra i cekiny. Żadnej z sylwetek nie zabrakło wyjątkowego wykończenia w postaci biżuterii. Marka Apart zapewniła autorskie projekty firmy Elixa, dodając blasku każdej z modelek.

Ilona Majer i Rafał Michalak jak zawsze postawili na najwyższą jakość wykonania swoich projektów, używając do ich stworzenia wyjątkowych tkanin marki SONIA Textile. Wśród nich znalazły się ultralekkie mohery, szlachetne kaszmiry i delikatne jedwabie. Dodatkowo, część najnowszych projektów marki powstała z poliestru oraz bawełny z recyklingu. Uzupełnieniem najnowszej kolekcji były różnokolorowe dzianiny i wełny o nieregularnych wzorach w odcieniach czerni, bieli i czerwieni.

mmc

mmc

Pokaz kolekcji "Silenzio" MMC Studio 2019/20 (fot. Marek Makowski)

Graficzne interpretacje słowa Silenzio miały wyjść na przekór jego definicji i stać się dokładnym przeciwieństwem hasła „Cisza”. Dodatkowym elementem, mającym dodać sylwetkom mocniejszego wydźwięku, były fryzury, których podjęła się marka SEBASTIAN Professional. Styliści zadbali nie tylko o stylizacje, ale również o pielęgnację włosów modelek, która niepodważalnie wpłynęła na efekt końcowy. O ile włosy stanowiły mocny akcent, tak makijaż stał się tłem do kolekcji. Wizażyści marki MAC Cosmetics zadbali o wyjątkowe rozświetlenie skóry modelek, wykorzystując przy tym swoje cenione na całym świecie produkty.

Najnowsza kolekcja Ilony Majer oraz Rafała Michalaka to celebracja wyborów, pewności siebie oraz indywidualnego podejścia do otaczającego nas świata. To emancypacja poprzez swój wizerunek, to głos, którego nie da się uciszyć. Duet MMC Studio po raz kolejny pokazał swoją wizję łączenia trendów z odrębnością. Wizję, którą tak wielu czuje i chce stanowić jej część. Pokaz został przyjęty gromkimi brawami, po czym goście zostali zaproszeni na afterparty, gdzie kontynuowali wieczór między innymi w strefie Glo. Dziękujemy firmie DPD, za objęcie pieczy nad logistyką wydarzenia.

OPRAWA POKAZU „Silenzio” MMC Studio 2019/20

REŻYSERIA: Katarzyna Sokołowska

STYLIZACJA: Agnieszka Ścibior

MAKIJAŻ: Monika Pondo oraz zespół wizażystów marki MAC Cosmetics

KOSMETYKI: MAC Cosmetics

FRYZURY: Małgorzata Babicz oraz team stylistów marki Sebastian PROFESSIONAL

BUTY: RYŁKO

BIŻUTERIA: APART/ELIXA

SCENOGRAFIA: Adam Czuba, MOMA Studio

ELEMENTY SCENOGRAFII: Adam Czuba, MOMA Studio

PRODUKCJA: Piotr Pomianowski

 

PARTNERZY POKAZU

APART/ELIXA: biżuteria

BRYLOOWNIA: okulary

CISOWIANKA: napoje

DPD: partner logistyczny

GLO: partner strefy afterparty

MAC Cosmetics: makijaż

MACZFIT: catering

RYŁKO: obuwie

SEBASTIAN Professional: fryzury

SONIA Textile: tkaniny


PATRONI MEDIALNI

Twój Styl, Pani, SHOW, KMAG, LA MODE.INFO, FASHION POST, PLEJADA.

Wszystkie sylwetki z pokazu najnowszej kolekcji "Silenzio" 2019/20 duetu MMC Studio znajdziecie w galerii poniżej.

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: MMC | polscy projektanci | kolekcja | TRENDY |

podobne artykuły