Logotyp serwisu lamode.info
MERCEDES-BENZ SPONSOREM ROSYJSKIEGO TYGODNIA MODY

MERCEDES-BENZ SPONSOREM ROSYJSKIEGO TYGODNIA MODY

Koncern samochodowy Mercedes-Benz podpisał kontrakt na sponsoring największego modowego wydarzenia w Europie Wschodniej, jakim jest Rosyjski Tydzień Mody.

Niemiecki koncern Mercedes-Benz podpisał trzyletni kontrakt na sponsoring trwającego właśnie Fashion Week Russia. Oficjalna nazwa brzmi Mercedes-Benz Fashion Week Russia. Obencność koncernu samochodowego na wydarzeniu poświęconym modzie nie jest przypadkowa. Mercedes wspiera także Tygodnie Mody w Nowym Jorku i Berlinie, a pokazy samochodów tej marki są jednymi z najważniejszych imprez podczas najbardziej prestiżowych modowych eventów w Mediolanie, Londynie i Paryżu.

 

Rosyjski Tydzień Mody skupia w sobie olbrzymi potencjał zarówno rodzimych projektantów, jak i twórców z krajów byłego Związku Radzieckiego. Rozległe kontakty biznesowe – tak z rynkami azjatyckimi, jak europejskimi i amerykańskim – pozwalają nie tylko na promocję rosyjskiej mody na skalę globalną, ale również na specjalne pokazy światowej sławy projektantów w Moskwie. To zdecydowanie największe obecnie wydarzenie modowe w Europie Wschodniej. Kontrakt podpisany z koncernem Mercedes-Benz to gwarancja rozległej promocji i sprzedaży rosyjskich projektów w butikach na całym świecie.

 

 

tagi: rynek | fashion week | jesień-zima 2011/12 |

podobne artykuły