Logotyp serwisu lamode.info
ESTÉE LAUDER COMPANIES PRZEJMUJE LICENCJĘ NA ERMENEGILDO ZEGNA FRAGANCES

ESTÉE LAUDER COMPANIES PRZEJMUJE LICENCJĘ NA ERMENEGILDO ZEGNA FRAGANCES

Światowy gigant rynku kosmetycznego obejmie wyłączną licencję na zapachy i produkty pielęgnacyjne Ermenegildo Zegna.

31. marca 2011 na konferencji w Nowym Jorku, koncern Estée Lauder Companies ogłosił, że jego odział Aramis and Designer Fragances obejmie wyłączną globalną licencję na zapachy i produkty pielęgnacyjne, produkowane przez markę Ermenegildo Zegna Group. Licencja wejdzie w życie 1. lipca 2011 roku.

 

Umowa gwarantuje Estée Lauder Companies wyłączne prawo do sprzedaży zapachów marek grupy Ermenegildo Zegna na całym świecie oraz do rozwoju nowych linii produktów w segmencie pielęgnacyjnym.

 

- Ermenegildo Zegna Group i Estée Lauder Companies łączy tradycja kreowania i kierowania produktów i usług do prestiżowych konsumentów i detalistów, z pokolenia na pokolenie podtrzymywana przez rodzinę - powiedział William P. Lauder, Prezes Estée Lauder Companies - Cieszymy się na współpracę z rodziną Zegna, chcemy tworzyć produkty, które będą odzwierciedlać dzielone przez nasze firmy wartości: najwyższą jakość, nieustające innowacje oraz luksus.

 

 - Jesteśmy bardzo zadowoleni, że będziemy współpracować z Estēe Lauder Companies, światowym liderem w segmencie zapachów, kosmetyków i pielęgnacji skóry, i że rozwiniemy naszą działalność - powiedział Gildo Zegna, Dyrektor Zarządzający Ermenegildo Zegna Group - Podzielają oni zaangażowanie naszej firmy w najwyższe standardy jakości, zakorzenione w trwałych wartościach rodzinnych, i skupiają się na światowym rynku dóbr luksusowych. Są idealnym partnerem, aby pomóc nam rozszerzyć zasięg i zakres zapachowego i pielęgnacyjnego biznesu marki Zegna.

 

- Stosując nasze umiejętności w realizowaniu zamierzeń, rozwoju produktu i marketingu, jesteśmy przekonani, że możemy rozwinąć biznes zapachów Zegna i w przyszłości stworzyć odnoszącą sukcesy linię produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn - powiedział Fabrizio Freda, Prezes i Dyrektior Zarządzający Estée Lauder Companies - Poza rozszerzeniem naszej obecności na priorytetowych rynkach luksusowych, szczególnie w Azji, z naciskiem na wysoki potencjał wzrostu w Chinach i strefie bezcłowej Travel Retail, zyskaliśmy dzięki tej umowie kolejną ekscytującą i wyróżniającą się markę w segmencie zapachów i pielęgnacji dla mężczyzn.

 

- Ermenegildo Zegna jest wspaniałym uzupełnieniem naszego portfolio licencji wiodących projektantów mody - dodaje Véronique Gabai-Pinsky, globalna prezes marki Aramis and Designer Fragrances - Cieszymy się na rozszerzenie zasięgu tej marki i wprowadzenie nowych produktów, w tym nowych produktów pielęgnacyjnych, pod marką Zegna.

 

Odzież i akcesoria Ermenegildo Zegna są aktualnie dostępne na wybranych rynkach na całym świecie, włącznie z Chinami jako największym i najszybciej rozwijającym się rynkiem na świecie. Kolekcja zapachów Ermenegildo Zegna obejmuje obecnie pięć popularnych zapachów, oraz specjalny zapach stworzony z okazji stulecia marki i kilka edycji specjalnych.

 

tagi: rynek | marka | Ermenegildo Zegna | Estee Lauder |

podobne artykuły