PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
JOHN GALLIANO WSPÓŁPRACUJE Z L’ETOILE

JOHN GALLIANO WSPÓŁPRACUJE Z L’ETOILE

John Galliano powoli wraca do gry. Słynny projektant został konsultantem znanego rosyjskiego koncernu kosmetycznego L’Etoile. Poznajcie szczegóły. 

Od czasu słynnego „antysemickiego skandalu” z 2011 roku, z Johnem Galliano w roli głównej, spekulacjom na temat dalszej kariery projektanta nie ma końca. Jedną z najpopularniejszych informacji, jaką ostatnio karmiły się media, była oczywiście ta, dotycząca jego współpracy z Oscarem de la Rentą.

 

Według najnowszych doniesień, projektant związał się bliżej z branżą kosmetyczną. Dowodem na to jest jego współpraca ze znaną rosyjską marką L’Etoile, w której Galliano od kilku miesięcy pełni funkcję konsultanta.

 

Wiadomość o tym, że „John powraca”, pojawiła się na stronie internetowej znanego koncernu i została potwierdzona przez rzecznik prasową Galliano - Liz Rosenberg.

 

L’Etoile należy do największych w Rosji koncernów kosmetycznych i posiada 750 sklepów z takimi markami jak m.in. Christian Dior, Chanel, Guerlain, Givenchy, Sisley, Kenzo, Estée Lauder czy Clarins.

 

O szczegółach współpracy Johna Galliano z L’Etoile dowiemy się wkrótce.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: John Galliano | L'Etiole |

podobne artykuły