PL / EN
#INSTAKORS - ZAKUPY NA INSTAGRAMIE MICHAELA KORSA

#INSTAKORS - ZAKUPY NA INSTAGRAMIE MICHAELA KORSA

Michael Kors odkrywa nowe możliwości Instagrama. Poznajcie szczegóły.

Projektant Michael Kors nie od dziś odkrywa nowe możliwości strategii social media. Już ponad rok temu zaskoczył użytkowników Instagrama pierwszą reklamą, jaka pojawiła się na popularnym serwisie społecznościowym. Tym razem projektant postanowił stworzyć aplikację #InstaKors, która umożliwi jego klientom zrobienie szybkich zakupów za pośrednictwem Instagrama.

 

Na czym polega cała zabawa? Po zalogowaniu się na stronę internetową michaelkors.com (przy użyciu swojego maila i nazwy konta na Instagramie) użytkownicy mają możliwość zakupienia każdego produktu oznaczonego hashtagiem #InstaKors. Wystarczy polubić dwa razy wyświetlone na Instagramie zdjęcie, a na pocztę elektroniczną klienta przychodzi wiadomość z bezpośrednim linkiem do zakupu danego produktu.

 

Wykorzystując potencjał bardzo popularnego wśród swoich użytkowników Instagrama, Kors uznał, że nowy koncept może być również bardzo efektywną strategią e-commerce.

 

„Powiedziałem to już wcześniej, ale my naprawdę żyjemy w świecie ‘selfie’. Każdy jest na Instagramie. To jest bardzo inspirujące, aspirujące, a teraz dzięki #InstaKors również osiągalne. Jeśli moda jest odzwierciedleniem świata, w którym żyjemy, to Instagram jest trójdzielnym lustrem.” – wyznał projektant. 

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: #InstaKors | e-commerce | MICHAEL KORS | INSTAGRAM |

podobne artykuły