PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
II EDYCJA WARSZTATÓW FOTOGRAFII MODY

II EDYCJA WARSZTATÓW FOTOGRAFII MODY

Akademia Fotografii w Warszawie zaprasza na kolejną edycję warsztatów fotografii mody. Zajęcia ruszają już 3. listopada. Sprawdź szczegóły!

Warsztaty Fotografii Mody, które organizuje Szkoła Fotografii mają na celu w sposób profesjonalny przygotować przyszłych fotografów do wykonywanego zawodu, w tym do do profesjonalnego realizowania sesji modowych w studio oraz w plenerze. Dzięki spotkaniom uczestnicy poznają środowisko pracy fotografa oraz nauczą się jak współpracować z klientem i ekipą zdjęciową, w tym: scenografami, stylistkami, modelkami, grafikami.

 

Absolwenci warsztatów będą mogli pochwalić się profesjonalnym portfolio zawierającym zdjęcia z 10 różnych sesji zdjęciowych, realizowanych pod okiem wykładowców - czołowych polskich fotografów mody, m.in. Zuzy Krajewskiej i Bartka Wieczorka oraz Marleny Bielińskiej (której zdjęcia były publikowane w magazynach: Vogue, Cosmopolitan, GQ, Elle, Playboy). Zajęcia ruszają już 3 listopada 2012 r. w Akademii Fotografii w Warszawie. Śpieszcie się po szczegóły!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Akademia Fotografii | warsztaty fotografii | Akademia Fotografii w Warszawie |

podobne artykuły