PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWY MĘSKI ZAPACH GIORGIO ARMANI – ARMANI CODE ULTIMATE

NOWY MĘSKI ZAPACH GIORGIO ARMANI – ARMANI CODE ULTIMATE

Odkryj najnowsze dzieło Giorgio Armani - Armani Code Ultimate, intensywny zapach dla mężczyzn, który zamknięto we flakonie inspirowanym ponadczasowym symbolem męskiej elegancji – smokingiem. 

Najnowsze dzieło Giorgio Armani – Armani Code Ultimate to intensywny zapach dla mężczyzn, w którym zamknięto orzeźwiające nuty mandarynki i grejpfruta, aromatyczną woń anyżu gwiaździstego, elegancję drzewa cedrowego i cyprysowego połączonego z łagodnymi i pudrowymi akcentami płatków heliotropu oraz uzależniające akordy ambry i akordy drzewne, które podkreślają nuty wanilii i fasoli tonka. Ta wyjątkowa mieszanka kusi orzeźwieniem i zniewala intensywnością, a mężczyzna, który sięga po Armani Code Ultimate staje się uosobieniem elegancji, luksusu i prawdziwej męskości.

 

Inspiracją dla flakonu Armani Code stał się smoking - ponadczasowy symbol męskiej elegancji i znak rozpoznawczy projektanta Giorgio Armaniego, który przemienił go w opakowanie zapachu - ciemne i połyskujące, wykończone subtelnym, matowym złotem.

 

Woda toaletowa Armani Code Ultimate dostępna jest w dwóch pojemnościach - 50 ml – 285 PLN i 75 ml – 360 PLN.

 

nowy męski zapach Armani Code Ultimatefot. materiały prasowe

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Armani Code Ultimate | perfumy męskie | Giorgio Armani |

podobne artykuły