Logotyp serwisu lamode.info
GUCCI WIOSNA LATO 2018

GUCCI WIOSNA LATO 2018

Niezwykłe ubrania, które są tylko pretekstem do opowiedzenia pewnej historii. Zobaczcie show Alessandro Michele'a.

Spis treści

1. POKAZ MODY: GUCCI RTW SS18

2. GUCCI WIOSNA LATO 2018: KOLEKCJA

3. GUCCI: GENIUSZ ALESSANDRO MICHELE

POKAZ MODY: GUCCI RTW SS18

Alessandro Michele – nie bez powodu warto przyjrzeć się jego osobie, zanim przejdzie się do podziwiania 91 sylwetek, które pokazał na wybiegu podczas wczorajszego show w ramach Milan Fashion Week. Włoch pojawił się otoczony aurą rock’n’rolla: fryzura w stylu lat 70. i broda koncertowo współgrały ze street-glamowymi insygniami Gucci – awiatorkami, cekinowo-biżuteryjną kurtką baseballową w komplecie z dżinsami i wzorzystymi botkami w smoki.

GUCCI WIOSNA LATO 2018: KOLEKCJA

O ubraniach z nowej kolekcji sam powiedział: Pomagają mi w opowiedzeniu historii, tak jak i same twarze, scena i wszystko poza nią..są pomostem, który pomaga przekazać mi daną ideę. Jak to rozumieć? Dla dyrektora kreatywnego Gucci ubrania nie są już niczym ważniejszym od któregokolwiek innego elementu całego show.

GUCCI: GENIUSZ ALESSANDRO MICHELE

Trzeba przyznać, że Michele jest słowny. Najwidoczniej nie zależało mu, aby wszyscy goście mogli dobrze przyjrzeć się sylwetkom, które dynamicznie wyszły na wybieg – przez intensywną mgłę i błysk reflektorów ciężko było dostrzec nawet największy szczegół. Kolekcja na sezon wiosna lato 2018 obiecywała dwie rzeczy – będzie interesująco i odważnie. I absolutnie nie odejmuje mu geniuszu – zobaczcie cały pokaz Gucci ready-to-wear SS18 w galerii poniżej.

POLECAMY: TRENDY KOLORY NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2017

tagi: GUCCI | WIOSNA LATO 2018 | POKAZ MODY | MILAN FASHION WEEK | Alessandro Michele |

podobne artykuły