PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
GOOGLE GLASS OFICJALNIE W ŚWIECIE MODY

GOOGLE GLASS OFICJALNIE W ŚWIECIE MODY

Już wkrótce, w ofercie znanej platformy zakupowej Net-a-porter pojawią się okulary Google Glass, zaprojektowane specjalnie przez Diane von Furstenberg. Poznajcie szczegóły.

Na wybiegu zadebiutowały podczas pokazu wiosenno-letniej kolekcji 2013 Diane von Furstenberg, jaki miał miejsce na Tygodniu Mody w Nowym Jorku. To właśnie wtedy wszyscy entuzjaści nowych technologii zwrócili uwagę na ciekawy wynalazek marki Google, czyli okulary pozwalające zobaczyć tzw. rozszerzoną rzeczywistość.

 

Mowa tu oczywiście o Google Glass, które są już dostępne w sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych, a już niebawem, w bardziej stylowej wersji, pojawią się w ofercie znanej platformy zakupowej Net-a-porter. Za nowy design innowacyjnych okularów odpowiedzialna jest projektantka Diane von Furstenberg, która stworzyła dla Google pięć specjalnych modeli.

 

Biorąc pod uwagę zawrotną cenę Google Glass, która wynosi około 1500 $, wersja okularów od znanej projektantki z pewnością będzie jeszcze droższa. Według informacji WWD, szczęśliwi nabywcy tego gadżetu, będą mogli dokupić do niego same oprawki od projektantki, w cenie od 120 do 225 $.


Google Glass projektu Diane von Furstenberg będą dostępne w sprzedaży już od 23 czerwca.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Google Glass | Diane von Furstenberg | Net-a-porter |

podobne artykuły