PL / EN
GGC FASH&TECH: WARSZTATY Z BIZNESU MODOWEGO

GGC FASH&TECH: WARSZTATY Z BIZNESU MODOWEGO

Chcesz założyć własną markę? Najbliższy workshop już 27 kwietnia we Wrocławiu!

Po efektywnych warsztatach w Poznaniu, GeekGoesChick, Idea Hub i Allani ponownie łączą siły – tym razem szkolenie z biznesu modowego odbędzie się 27 kwietnia br. we Wrocławiu.

Ucz się biznesu modowego

Cykl spotkań GGC Fash&Tech Workshops: Fashion Design to zastrzyk wiedzy dla pasjonatów mody. Uczestnicy  dowiedzą się jak kreować wizerunek własnej marki, pracować z mediami, sprzedawać rzeczy za granicą, a także jakie triki wykorzystywane przy budowaniu startupów technologicznych, można efektywnie stosować w tworzeniu marki modowej. Całodzienne warsztaty poprowadzi Ula Wiszowata, redaktor naczelna portalu Fashionbiznes.pl, Kasia Gola z GeekGoesChic oraz Dominika Gdyczyńska z Allani.pl. Warsztaty dedykowane są niewielkie grupie, a zapisy trwają do końca bieżącego tygodnia. Aby wziąć udział, należy zapisać się przez formularz dostępny na wydarzeniu (Facebook) oraz wykonać krótkie zadanie.

POLECAMY: 5 RZECZY, KTÓRE STUDENCI MODY MUSZĄ WIEDZIEĆ W 2017 ROKU

GGC Fash&Tech: Workshops

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola nominowaną do tytułu Kobiety Roku Glamour Polska w kategorii Online (2016), autorkę docenionego przez WGSN Global Fashion Awards (2015) bloga GeekGoesChic.Co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami.

ZOBACZ TEŻ: BIZNES. Z ZAWODU: BLOGER MODOWY

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: EDUKACJA | BIZNES | NEWS |

podobne artykuły