PL / EN
MARIA ZAKRZEWSKA DLA MODELS.COM

MARIA ZAKRZEWSKA DLA MODELS.COM

Prosta, niezwykle nastrojowa sesja beauty w czerni i bieli - zobaczcie!

MARIA ZAKRZEWSKA DLA MODELS.COM

Spośród wielu realizacji fotograficznych, którym się przyglądamy, na szczególną uwagę zasługuje beauty shot z podopieczną agencji D’VISION w roli głównej. Maria Zakrzewska, wyróżniona przez portal Models.com jako Top Newcomer pojawia się w wyjątkowej czarno-białej sesji.

MARIA ZAKRZEWSKA Z AGENCJI D’VISION W OBIEKTYWIE DAVIDA FERRUA

Polka staje przed obiektywem Davida Ferrua. Fotograf specjalizuje się w fotografii reklamowej, a w swym portfolio ma liczne edytoriale dla magazynów modowych, w tym m.in. dla Vogue’a, GQ, Allure, Vanity Fair czy Marie Claire. Realizacje dla takich klientów jak Estee Lauder, Neiman Marcus, Bergdorf Goodman, czy Rochas zachwycają spójną wizją i charakterystycznym sposobem patrzenia na modelkę. To, co wyróżnia zdjęcia Ferrua to gra kolorem, dlatego tym ciekawiej jawi się przewrotne ujęcie tematu blasku i błysku osiągnięte głównie za pomocą rozświetlaczy i brokatu w wersji monochromatycznej (poza dwoma ujęciami) prezentowane przez polską piękność.

KREDYTY SESJI 

Mimo że główna wartość w postaci koloru zostaje odjęta, a może właśnie dlatego - realizacja nabiera niezwykle nastrojowego charakteru. Zabawa makijażem podjęta przez makijażystkę Marie Duhart, która zdecydowanie wysuwa się na pierwszy plan tej sesji, w połączeniu z minimalistyczną stylizacją zbudowaną z projektów Ungaro, Wanda Nylon, Veronique Leroy czy DROMe zaproponowaną przez Tanię Rat Patron oraz prostymi fryzurami w stylu wet hair autorstwa Cyrila Laloue, tworzą doskonałe tło do wyeksponowania niesłychanie subtelnej i hipnotyzującej urody Zakrzewskiej. Piękne!

 ZOBACZ TEŻ: MARIA ZAKRZEWSKA DLA VOGUE MEXICO

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Maria Zakrzewska | beauty | Models.com | David Ferrua |

podobne artykuły