PL / EN
MARIA ZAKRZEWSKA Z D'VISION W SESJI DLA VOGUE MEXICO

MARIA ZAKRZEWSKA Z D'VISION W SESJI DLA VOGUE MEXICO

Kolejny sukces ulubienicy Alessandro Michele - zobaczcie!

Maria Zakrzewska z agencji D'VISION

Pierwsze kroki na światowych wybiegach studentka ratownictwa Akademii Medycznej w Poznaniu Maria Zakrzewska stawiała przed dwoma laty m.in. u Sacai, Celine czy Soni Rykiel. Przełomem w karierze okazał sie kolejny rok - do sukcesywnie rozrastającego się portfolio modelka dopisała kolejne wybiegowe sukcesy, a wród nich m.in. takie pozycje jak 3.1 Phillip Lim, Opening Ceremony,  Mullberry, Emilia Wickstead czy Preen.

Maria Zakrzewska w pokazie Gucci

Wisienką na torcie tego sezonu okazała się prezentacja kolekcji Gucci. Znany z wyjątkowego nosa do modelek i wybierania tych najbardziej wyjątkowych i rokujących, Alessandro Michele wyróżnił Marię jako tę, która otworzy pokaz. Ten symboliczny gest okazał się milowym krokiem w karierze modelki, która niniejszym nabrała międzynarodowego charakteru.

Maria Zakrzewska w sesji dla Vogue Mexico

Mogąca się pochwalić profilem na prestiżowym portalu Models.com poznanianka odnosi sukcesy także poza wybiegiem. Po nastrojowych edytorialach dla AnOther i Heroine Magazine dziś przyglądamy się sesji zrealizowanej dla meksykańskiej edycji Vogue’a z Marią w roli głównej.

Sfotografowana przez Jerome Corpuza modelka pojawia się w wyważonych stylizacjach skomponowanych przez Melissę Ventosę Martin, w bardzo stonowanej gamie barwnej. Wśród stylizacji stworzonych z beży, bieli i brązów, uwagę przykuwa płaszcz Balenciaga, plisowana spódnica Carolina Herrera i obcasy Pierre Hardy. Modelka pozuje trochę od niechcenia,  ale z taką lekkością i gracją, że nie sposób oderwać od niej wzroku. Świetne!

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Maria Zakrzewska | DVISION | Vogue Mexico |

podobne artykuły