PL / EN
OSTATNIA ODSŁONA KAMPANII CHANEL GABRIELLE

OSTATNIA ODSŁONA KAMPANII CHANEL GABRIELLE

Z mężczyzną w roli ambasadora torebki! 

Kampania Chanel Gabrielle

Kampania reklamowa promująca najnowszy produkt marki jest specjalna z kilku względów. Jednym z nich jest fakt, iż Gabrielle – nowa torebka, ma aż 4 ambasadorów. Kristen Stewart, Cara Delevingne i Caroline de Maigret pojawiły się w dotychczasowych reklamowych ujęciach, a światło dzienne właśnie ujrzała kolejna, ostatnia odsłona video-kampanii.

Chanel Gabrielle – kolejna odsłona

Model Gabrielle, najmłodsze dziecko Karla Lagerfelda i pierwsza nowość od czasu Chanel Boy z 2011 r., choć jest w sprzedaży od niedawna, już osiągnęła status kultowej it bag.

Pharell Williams w kampanii Chanel Gabrielle

Amerykański muzyk nie od dziś jest jednym z ulubionych twórców dyrektora kreatywnego Chanel. Jako taki nie tylko zasiada w pierwszych rzędach prezentacji marki, ale też ma na koncie wybiegowy debiut w roli modela w pokazie Chanel Metier’s D’art na sezon wiosna lato 2017.

Tym razem w krótkim filmie autorstwa Antoine Carlier, Williams pojawia się w kampanii torebki Chanel wystylizowany m.in. w żakiet Chanel zestawiony z nieodłącznym atrybutem wizerunku samej Coco w postaci perłowych naszyjników przekonując, że Gabrielle, którą przed debiutem w oficjalnym komunikacie prasowym marka określała jako element garderoby mający wzmacniać pewność siebie, z powodzeniem może służyć jako męskie akcesorium.

Sprawdźcie jak muzyk prezentuje sie w filmie!

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Pharell Williams | Gabrielle Chanel | Chanel |

podobne artykuły