Logotyp serwisu lamode.info
GAP INC. OTWIERA FLAGOWY SALON BANANA REPUBLIC W PARYŻU

GAP INC. OTWIERA FLAGOWY SALON BANANA REPUBLIC W PARYŻU

Spółka Gap Inc., po uruchomieniu sprzedaży marki Banana Republic w Londynie i Mediolanie, szykuje się na otwarcie kolejnego flagowego salonu - tym razem w Paryżu.

Gap Inc. ogłosił, iż planuje otworzyć pierwszy flagowy salon linii Banana Repbulic we Francji, już w grudniu bieżącego roku. By podkreślić znaczenie kultury, jakości, dziedzictwa i stylu, zdecydowano się umieścić butik przy słynnej Avenue des Champs-Élysées, jednej z najpopularniejszych ulic świata.

 

Śledząc popularność butików w Londynie i Mediolanie, z radością podejmujemy się wprowadzenia marki do Paryża i robimy kolejny krok w naszej międzynarodowej ekspansji – mówił Stephen Sunnucks, międzynarodowy prezes Gap Inc.Mając lojalnych klientów w całej Europie, kupujących tak w sklepach, jak i przez butik internetowy, jesteśmy pewni, że Banana Republic, oferująca luksus w rozsądnych cenach, doskonale sprawdzi się wśród mieszkańców Paryża.

 

Flagowy sklep Banana Republic jest elementem globalnej strategii rozwoju marki na nowych rynkach, w tym na rynkach europejskich. W ubiegłym roku firma otworzyła pierwszy butik w Mediolanie. Wtedy również uruchomiono sprzedaż internetową dla klientów europejskich – obecnie portal ten obsługuje 21 krajów europejskich, wśród nich Francję.

 

Paryski salon flagowy zostanie urządzony zgodnie z aktualnym wizerunkiem marki. Zajmować będzie dwa piętra o łącznej powierzchni 1482 m², a jego wystrój połączy elementy klasyczne wraz z nowoczesnymi, oddając tym samym esencję amerykańskiej marki.

 

Chcemy w ofercie zawrzeć to, co najlepsze z tak zwanego „city style”, co jest dostępne w naszych sklepach w Tokio, Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie – zdradza Sunnucks – Łącząc luksus w przystępnej cenie z najlepszą obsługą oraz niebagatelną lokalizacją, ten salon ma szansę stać się jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc przez paryskich turystów i mieszkańców.

 

Gap Inc. prowadzi dziś ponad 600 sklepów Banana Republic na całym świecie.

tagi: Banana Republic | Gap Inc. | rynek | salon flagowy |

podobne artykuły