Logotyp serwisu lamode.info
STRADIVARIUS JUŻ DZIŚ URUCHAMIA SKLEP ON-LINE

STRADIVARIUS JUŻ DZIŚ URUCHAMIA SKLEP ON-LINE

Stradivarius, marka należąca do hiszpańskiej grupy Inditex, uruchamia dziś swój największy projekt na rok 2011 - sklep internetowy w Hiszpanii, Portugalii, Francji, Polsce, we Włoszech i w Niemczech. 

Dziś, 6 września 2011 rusza największy tegoroczny projekt marki Stradivarius – sklep internetowy w Polsce, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii i Francji. Jednocześnie marka debiutuje w Niemczech.

 

Pracownicy marki postanowili świętować uruchomienie e‐sklepu, angażując się w promocję projektu - wzięli udział w sesji zdjęciowej i stworzyli zabawny wideoklip. Ze słowem Hello! na ustach, ponad tysiąc pracowników Stradivariusa z Hiszpanii, Polski, Portugalii, Francji, Włoch oraz Niemczech tańczyło i śpiewało wspólnie do piosenki Hello Martin’a Solveig & Dragonette. Powstała również aplikację na portalu społecznościowym Facebook - fani mogą również świętować narodziny sklepu internetowego śpiewając i tańcząc przy piosence „Hello” w oryginalny sposób i dokumentując to w pliku wideo. Wysłane projekty wezmą udział w głosowaniu. Autor tego, który zdobędzie najwięcej głosów wygra wyjątkową imprezę urodzinową z przyjaciółmi.

 

Stradivarius to pierwsza i jedyna marka z grupy Inditex, która uruchamia sklep internetowy w Polsce. Procedura zakupów będzie prosta, a przesyłkę ze swoim zamówieniem będzie można otrzymać do domu lub odebrać ją w wybranym przez siebie sklepie. Nowości na stronie będą pokazywały się z taką samą częstotliwością jak te w sklepie.

 

Online Store będzie miał również specjalną zakładkę z akcesoriami. Uruchomienie e-sklepu stało się pretekstem do stworzenia dodatkowej linii torebek i butów.

 

Filmik promujący obejrzycie tutaj.

 

tagi: sklep on-line | Inditex | Internet | rynek | Stradivarius |

podobne artykuły