PL / EN
GALERIES LAFAYETTE KUPIŁA BAZARCHIC

GALERIES LAFAYETTE KUPIŁA BAZARCHIC

To była jedna z głośniejszych transakcji ostatnich dni!

Galeries Lafayette, słynna grupa z Paryża, kupiła platformę BazarChic. Poznajcie szczegóły jednej z głośniejszych transakcji w branży ostatnich dni!

 

Francuska marka rozszerza swoją ekspansję w sieci oraz w Europie Północnej i decyduje się na inwestycje w prywatny sektor. Na początku września 2016 roku ogłoszono, że doszło do startu wykupu pakietu akcji od Liberty Verne i Nathalie Gillier, twórczyń odnoszącego sukcesy e-commerce`u BazarChic. Platforma w ciągu 10 lat stała się liderem w segmencie tzw. flash sale i zrzesza obecnie 6,4 mln członków na całym świecie. Współpracuje z 800 markami (w tym luksusowymi, jak Chanel, Cartier, Rolex, Patek Philippe czy Van Cleef and Arpels) i proponuje za produkty bardzo atrakcyjne ceny.

 

"Chcemy sprostać oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów" - umotywował decyzję zakupu BazarChic Nicolas Houzé, chief executive Galeries Laffayete. Kolejny strategiczny krok tej ekskluzywnej marki ma prowadzić w niedalekiej przyszłości do jej obecności w każdym kanale sieci detalicznej (z naciskiem na online) i odpowiadać na globalny rozwój konsumpcji.

 

Zdjęcie główne: Facebook.com/galerieslafayette

video

MCQUEEN - DOKUMENT O ALEXANDRZE MCQUEENIE

tagi: Galeries Lafayette | BazarChic | rynek | biznes |

podobne artykuły