Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2013 – POKAZ KOLEKCJI PAULINY MATUSZELAŃSKIEJ WIOSNA LATO 2014

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2013 – POKAZ KOLEKCJI PAULINY MATUSZELAŃSKIEJ WIOSNA LATO 2014

Kolory ziemi i inspiracje zaczerpnięte z natury. Zobaczcie debiut Pauliny Matuszelańskiej w strefie OFF Out Of Schedule łódzkiego tygodnia mody.

Podobno była najzdolniejszą studentką Michała Szulca w pracowni projektowania ubioru na łódzkiej ASP. W jej kolekcji HOMELY, debiucie w strefie OFF Out Of Schedule na FashionPhilosophy Fashion Week Poland widać było, więc jego szkołę.

 

Paulina Matuszelańska postawiła przede wszystkim na pragmatyzm. Pokazała modę nie tylko miłą dla oka, ale przede wszystkim praktyczną. Świetnie wykończone, bardzo dopracowane sylwetki zaskakiwały w m.in. fakturze materiałów. W kolekcji widać dojrzały i przemyślany pomysł projektantki na własną modę, spójność i umiejętności łączenia ze sobą nie tylko kolorów, ale także wszelakich materiałów - od tych pikowanych aż po neoprenową, gładką piankę.

 

Funkcjonalność ukryta została w prostych krojach, często o zaokrąglonej linii ramion, a całość inspirowana była naturą. Stąd kolory ziemi m.in. brązy czy zgniłe zielenie. Powtarzającym się motywem było przedłużenie, przejście koloru z bluzki aż do spodni.

 

To jedna z najlepszych kolekcji w tegorocznej strefie OFF Out Of Schedule, która zaostrza apetyt na więcej. Mamy nadzieję, że pokazy Pauliny Matuszelańskiej będziemy oglądać w Łodzi, co sezon!

 

tagi: Paulina Matuszelańska | Off Out Of Schedule | Paulina Matuszelańska wiosna lato 2014 | FashionPhilosophy Fashion Week Polan | FashionPhilosophy Fashion Week Poland wiosna lato 2014 | Fashion Week Poland | Fashion Week Poland wiosna lato 2014 |

podobne artykuły