PL / EN
FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 – NICK-NACK JESIEŃ ZIMA 2013

FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 – NICK-NACK JESIEŃ ZIMA 2013

Minimalizm i elegancja w nieco sportowym wydaniu. Marka NICK-NACK podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland zaliczyła niezwykle udany debiut. Sprawdźcie!

Moda lubi debiuty! Raz bywają udane innym razem najlepiej gdyby w ogóle nie miały miejsca. Jednak kolekcja „Looking For…” na jesień zimę 2013 gdańskiej marki NICK-NACK, która po raz pierwszy zawitała do Łodzi, z pewnością należy do tej pierwszej kategorii.

 

Przy akompaniamencie muzyki na żywo na wybiegu zobaczyliśmy mocno dopracowane projekty, które choć niezwykle minimalistyczne i proste - bez zbędnych udziwnień, należały do jednych z lepszych, jakie pokazano w Alei Głównej podczas tegorocznego Fashion Weeka. Z jednej strony był to sportowy pret-a-porter w stylu Stelli McCartney, a z drugiej kobieca elegancja rodem z pokazu Bohoboco.

 

nick nack fashion week poland kwiecień 2013 lamode.info

fot. Jakub Pleśniarski/LAMODE.INFO - pokaz NICK-NACK

 

Duet projektantek zaprezentował ponad 20 sylwetek w kolorach ziemi – od szarości, poprzez biel, aż do brązów – zarówno tych dopasowanych jak i oversize’owych. Tuż obok pięknych płaszczy o linii H pojawiły się także spodnie dresowe założone do szpilek czy bardziej wieczorowe propozycje, do których dobrano krótkie kurtki inspirowane bejsbolówkami, z futrzanymi rękawami. Całość dopełniona została przeźroczystymi torebkami z logiem marki.

 

Minimalistyczne cięcia i bardzo dobra konstrukcja ubrań widoczna była od razu – projekt pracował na modelce, nie usztywniał jej ruchów. Ich dużym atutem było także łączenie faktur i materiałów – ciężkich z lekkimi. Królowała, więc skóra i futra, a także wstawki z włóczki. Kolekcja harmonijna i trafiająca w minimalistyczną estetykę wielu kobiet.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: NICK-NACK | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2013 | Fashion Week Poland | trendy jesień zima 2013 |

podobne artykuły