PL / EN
FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 – MMC STUDIO JESIEŃ ZIMA 2013

FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 – MMC STUDIO JESIEŃ ZIMA 2013

Po dzisiejszym pokazie MMC Studio wiadomo już, która kolekcja zyskała miano najlepszej podczas tegorocznej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Poland. A na wybiegu nie zabrakło oczywiście Joanny Horodyńskiej!

Na ten pokaz czekali wszyscy, a wypełniona po brzegi sala świadczyła o tym najlepiej. Duet MMC Studio swoją najnowszą kolekcją na jesień zimę 2013 po raz kolejny udowodnił, że wyznacza poziom polskiej mody.

 

Ilona Majer i Rafał Michalak to profesjonaliści w każdym calu. Poza świetnie przemyślanymi projektami, mocno dopracowana została całość od butów, po makijaż i fryzury, a kończąc na nietypowym rekwizycie - drzewie stojącym na początku wybiegu oraz stylizacjach modelek, które sprawiły, że najchętniej kupiłoby się wszystko. Dodatkowo na wybiegu pojawiły się dwie gwiazdy - eteryczna top modelka Maja Salamon, która otwierała pokaz oraz muza i nieoficjalna ambasadorka marki - Joanna Horodyńska.

 

Co MMC zaproponowało na kolejny sezon? Sportową nonszalancję w eleganckim stylu. Cały pokaz podzielony został na trzy części, które odróżniały się od siebie m.in kolorystyką. Raz pojawiały się projekty w czerni, raz wraz z czerwienią, innym razem błękitny damski garnitur.

 

W każdych kolejnych projektach widać było świetny warsztat projektantów i ich wieloletnie doświadczenie. Konstrukcja ubrań zachwycała, a zabawie proporcjami sylwetki nie było końca - Podkreślanie ramion, wyszczuplanie talii, ukrywanie jej pod połami wojskowego płaszcza z puchatymi czarnymi rękawami czy nadawanie objętości poprzez drapowanie materiału kurtek w okolicach karku.

 

W kolekcji widoczne były wpływy lat 70. – spodnie z podniesionym stanem czy długość mini, a także błyszczące cekiny w stylu disco na eleganckich kostiumach o sportowym fasonie. Całość dopełniały workowate torby.

 

Panie i Panowie – czapki z głów! Ta kolekcja ma w sobie wszystko, co nowoczesna kobieta powinna mieć w swojej szafie.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: MMC Studio | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2013 | Fashion Week Poland | trendy jesień zima 2013 |

podobne artykuły