PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 – MONIKA BŁOTNICKA JESIEŃ ZIMA 2013

FASHION WEEK POLAND KWIECIEŃ 2013 – MONIKA BŁOTNICKA JESIEŃ ZIMA 2013

Zobaczcie kolekcję „Zawieszone życie” projektantki Moniki Błotnickiej, która zaprezentowana została pierwszego dnia łódzkiego Fashion Weeka w strefie OFF Out Off Schedule.

Rozkloszowane spódnice i te z falbaniastym wykończeniem, warstwowość, gra objętością, oversize’owe kurtki, warkoczowe szaliki i wykończenia bluzek, zwierzęce motywy, połączenie jedwabi, skór i futer z przeźroczystościami i artystycznymi cięciami na tunikach – tak w skrócie można opisać najnowszą kolekcję Moniki Błotnickiej na jesień zimę 2013, którą projektantka zaprezentowała na zakończonym niedawno łódzkim FashionPhilosophy Fashion Week Poland w ramach strefy OFF Out Of Schedule.

 

Zatytułowana została „Zawieszone życie”, bo inspirowana jest fotografiami, na których uchwyconej zostały chwile w ruchu. Zastygnięta aktywność, unieruchomione momenty – choć ciężko stworzyć projekty obrazujące tak skomplikowane procesy to pomogła w tym kolorystyka – stonowana przełamana delikatnym błękitem i pistacją.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Monika Błotnicka | FashionPhilosophy Fashion Week Poland Łódź 2013 | Fashion Week Poland | trendy jesień zima 2013 |

podobne artykuły