PL / EN
CHLOE JESIEŃ ZIMA 2018/19

CHLOE JESIEŃ ZIMA 2018/19

To druga kolekcja Natachy Ramsay-Levi, którą zdystansowała Chloe od romantycznej stylistyki boho.

 

CHLOE: KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018/19

Filmowa rzeczywistość i wizja kobiety, dopuszczającej do głosu wiele aspektów własnej osobowości. Te równoległe myśli towarzyszyły bez wątpienia Natachy Ramsay-Levi podczas tworzenia jej drugiej kolekcji dla domu mody Chloé. Przed pokazem przywołała postać aktorki Stephane Audran, która często nosiła projekty Karla Lagerfelda, który tworzył wówczas dla marki, a także Cindy Sherman. W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, zasiedliśmy przed wieloma różnymi kobietami, a projektantka skupiła się na zgłębianiu ich tożsamości. Penetrowała to, że lubimy się stroić i przebierać, czasem pokazywać jedną stronę naszej osobowości, a czasem inną.

CHLOE(fot. East News)

CHLOE RTW FALL 2018

Jak sama przyznała podczas debiutu, Natacha Ramsay-Levi nie należy do grona modowych marzycielek. Jej zadaniem jest zwabić klientki Chloé czymś stonowanym, ale mocno osadzonym w bohemie i szyku, który zostawiła po sobie Clare Waight Keller. W kolekcji na sezon jesień zima 2018/19 pokazała nam niewybredne, ale nie do końca proste, charakterne sylwetki. Ubraniom przyświecała idea sukienki założonej na sukienkę z lejącego jedwabiu i z wieloma detalami: plisami, koronką, wyciętymi panelami, ćwiekami i dużą dozą nagiego ciała, szczególnie widocznego przy głębokich dekoltach V.

(wideo: Youtube)

TRENDY JESIEŃ ZIMA 2018/19: CHLOE

Nie ma wątpliwości, że Ramsay-Levi nie jest minimalistką i nie boi się działać z rozmachem. Pewną ręką sięgnęła po geometryczny print w stylu lat 70., a na plecach koszul umieściła duże logo Chloé. Bluzkom i swetrom nadała świeżości dzięki renesansowym rękawom i bransoletkom powyżej łokci. Spodniom również towarzyszyły detale: długie, poziome suwaki i kozie włosie, które zwisało luźno w formie lampasów.

Zobaczcie całą kolekcją Chloé na jesień 2018 w galerii poniżej.

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: jesień zima 2018/19 | TRENDY | Chloe |

podobne artykuły