Logotyp serwisu lamode.info
CHCESZ BYĆ STYLISTĄ MODY? ZAPISZ SIĘ NA KURS LUCINDY CHAMBERS

CHCESZ BYĆ STYLISTĄ MODY? ZAPISZ SIĘ NA KURS LUCINDY CHAMBERS

Legendarna stylistka Vogue'a przygotowała kurs we współpracy z BoF - zobaczcie!

Spis treści

1. LUCINDA CHAMBERS: FASHION STYLING AND IMAGE MAKING

2. STYLIZACJA MODOWA: KURSY

Legendarna stylistka brytyjskiego magazynu Vogue oraz Elle oferuje internetowy kurs stylizacji przez portal The Business of Fashion.

LUCINDA CHAMBERS: FASHION STYLING AND IMAGE MAKING

Śladem stylistek gwiazd, takich jak Karla Welch, czy Ilaria Urbinati, których moc w przemyśle modowym rośnie, coraz więcej osób spogląda w stronę tej profesji. Ale w przeciwieństwie do projektowania mody, fotografii, czy dziennikarstwa, stylizacja nigdy nie znalazła dla siebie miejsca w szkołach i na uniwersytetach.

Zmienić zamierza to prestiżowym BoF, oferując pasjonatom mody i profesjonalistom nowy kurs internetowy, który poprowadzi Lucinda Chambers. Na jej bogate doświadczenie składają się setki publikacji na łamach Vogue’a i Elle, a także budowanie relacji z markami, takimi jak Chanel i Prada oraz praca z osławionymi fotografami pokroju Patricka Demarcheliera oraz Nicka Knighta. Chambers ma za sobą karierę, o której marzy każdy, kto tylko trafi do branży mody.

wideo: Fashion Styling and Image Making with Lucinda Chambers | The Business of Fashion

STYLIZACJA MODOWA: KURSY

Swoje doświadczenie Chambers przekuła w 10 godzinny kurs, który składa się z tutoriali wideo, tekstów teoretycznych i testów. Stylistka zaprasza również kilku przyjaciół i długoterminowych współpracowników, w tym stylistkę fryzur Sam McKnight i scenografkę Shonę Heath, które udzielają dodatkowych wskazówek.

Bardzo chciałabym powiedzieć, że urodziłam się z niesamowitym wyczuciem mody i stylu, czy pasji i poczucia, że wiem, co chcę robić w życiu, ale byłoby to wielkie kłamstwo, powiedziała BoF. Stylizacja to rzemiosło, którego można się nauczyć i jeśli masz w sobie pasję, marzenie o tej pracy jest w pełni osiągalne.

Koszt udziału w kursie Lucindy Chambers Fashion Styling and Image Making to 195 dolarów, a każdy kto się zapisze, może ukończyć go we własnym tempie. Więcej informacji znajdziecie na stronie kursu.

tagi: Lucinda Chambers | styliści | edukacja | kursy | moda |

podobne artykuły