PL / EN
BRITISH VOGUE: ADWOA ABOAH NA PIERWSZEJ OKŁADCE ENNINFULA!

BRITISH VOGUE: ADWOA ABOAH NA PIERWSZEJ OKŁADCE ENNINFULA!

Aboah, modelkę i aktywistkę, sfotografował Steven Meisel.

 

Na horyzoncie modowych mediów obserwowaliśmy w ostatnim czasie krocie zmian, również wśród topowych dziennikarzy - jeden po drugim informowali nas o swoich odejściach z magazynów, którym przewodzili na przestrzeni minionych dekad. Największe podekscytowanie wywołał jednak news o nowym naczelnym brytyjskiego Vogue’a - Edwardzie Enninfulu, który zastąpił w sierpniu weterankę, Alexandrę Shulman.

VOGUE UK: PIERWSZA OKŁADKA ENNINFULA

Od dłuższego czasu krążyły plotki i spekulacje dotyczące pierwszego numeru Enninfula (grudzień 2017) – a to między innymi za sprawą nowych, znakomitych osobistości, które Brytyjczyk zaprosił do współpracy nad Vogue’iem. Wśród nich znaleźli się: Pat McGrath (redaktor naczelna działu urody), czy Naomi Campbell i Kate Moss (jako redaktorki współpracujące). Poza tym, Edward, ukochana postać wyspiarskiej branży modowej, nigdy nie krył swoich planów związanych z naświetleniem kwestii dotyczących rasy, wieku, płci, czy różnorodności kształtów kobiecego i męskiego ciała.

VOGUEAdwoa Aboah na okładce grudniowego numeru British Vogue (fot. Instagram)

POWIĄZANE: BIZNES - DLACZEGO ENNINFUL JEST DOBRYM WYBOREM DLA BRYTYJSKIEGO VOGUE'A

ADWOA ABOAH NA OKŁADCE GRUDNIOWEGO VOGUE'A

Po niespełna siedmiu miesiącach, pierwsza okładka Enninfula ujrzała światło dziennie. To zdjęcie inspirowane latami 60’, za którym stoi znakomity fotograf Steven Meisel i ukazuje jedno z najgorętszych obecnie nazwisk modelingu, aktywistkę Adwoa Aboah. Modelka prezentuje się w jedwabnym turbanie z kolekcji Marca Jacobsa (Spring 2018), z dużą ilością kolorowo-brokatowego makijażu w stylu retro.

Pojawienie się na tej okładce to największe osiągniecie w moje karierze, skomentowała Aboah, założycielka platformy dla młodych kobiet GurlsTalk.

VOGUEAdwoa Aboah na okładce grudniowego numeru British Vogue (fot. Instagram)

VOGUE UK: ENNINFUL WPROWADZA ZMIANY

Luźno rozrzucone wiersze na okładce grudniowego numeru British Vogue w prostu sposób wyliczają nazwiska 20 „it Brits” - od tych nieco mniej związanych z modą, jak burmistrz Londynu Sadiq Khan, po ikony, takie jak Cara Delevingne, Victoria Beckham, czy rzecz jasna Campbell i Kate Moss. Całość jest prosta, frapująca i trafnie zapowiada to, czego możemy spodziewać się po Enninfulu w przyszłości. Jak dotąd, wszystko co wyszło spod jego rąk, było zdecydowanie warte całego zamieszania.

POWIĄZANE: NOWA KOLABORACJA - REEBOK X VICTORIA BECKHAM

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: ADWOA ABOAH | EDWARD ENNINFUL | VOGUE | VOGUE UK | NEWS |

podobne artykuły